» آرشیو » تخفیف ۳۰درصدی کاهش عوارض ساختمانی، صنفی و بهای خدمات شهرداری شیراز تا ۲۸ اردیبهشت‌
آرشیو - شهرستان
کد خبر:1717 | ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۲۱

تخفیف ۳۰درصدی کاهش عوارض ساختمانی، صنفی و بهای خدمات شهرداری شیراز تا ۲۸ اردیبهشت‌

پرتو جنوب

معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز گفت: شهروندان می‌توانند از تخفیف ۳۰درصدی کاهش عوارض ساختمانی، صنفی و بهای خدمات اعلام شده، استفاده و هرچه سریع‌تر نسبت به تعیین تکلیف پرونده ملک خود اقدام کنند.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، حمیدرضا اسماعیلی از مصوبه جدید شورای اسلامی شهر درخصوص کاهش عوارض (ساختمانی، صنفی) و بهای خدمات شهرداری شیراز به صورت پلکانی تا پایان سال خبر داد

معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز با توجه به مصوبه جدید شورای اسلامی شهر و در راستای کمک به شهروندان در قسمت‌های ساختمانی، صنفی و بهای خدمات، اعلام کرد: شهروندان می‌توانند از تخفیف ۳۰درصدی کاهش عوارض ساختمانی، صنفی و بهای خدمات اعلام شده در مصوبه ۸۳۲/۱۴۰۲/ش مورخ ۱۴۰۲.۰۱.۲۸ استفاده کرده و هرچه سریع‌تر نسبت به تعیین تکلیف پرونده ملک خود اقدام کنند.

به گفته اسماعیلی؛ شهروندان برای اطلاع از موارد مشمول تخفیف می‌توانند به سایت shiraz.ir مراجعه و از جزئیات مصوبه مطلع شوند.

او افزود: شهروندانی که نسبت به پرداخت عوارض نوسازی ملک خود اقدام نکرده‌اند تا ۲۸ اردیبهشت‌ماه سال جاری برای پرداخت عوارض ملک خود به مناطق یازده‌گانه شهرداری یا سایت eshahr.shiraz.ir و یا اپلیکیشن سرو مراجعه و عوارض نوسازی خود را با توجه به قانون ابلاغی وزارت کشور که تا ۱۴۰۲.۰۵.۲۸ اعتبار دارد، پرداخت و مشمول بخشودگی جرائم سنوات قبل شوند.

معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز خطاب به شهروندان بیان کرد: از ۲۹ اردیبهشت سال ۱۴۰۲ تا پایان سال درصد کاهش عوارض به صورت پلکانی تقلیل می‌یابد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×