» آرشیو » تقدیر رئیس فدراسیون ورزش های همگانی از مدیر روابط عمومی هیات ورزش های همگانی فارس
آرشیو - ورزشی
کد خبر:1736 | ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۵۸

تقدیر رئیس فدراسیون ورزش های همگانی از مدیر روابط عمومی هیات ورزش های همگانی فارس

پرتو جنوب

طی حکمی از سوی رئیس فدراسیون ورزش های همگانی از عملکرد محمدرضا جعفری مسئول کمیته روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان فارس تقدیر شد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان فارس، در مراسمی با حضور دکتر خداجو رئیس اداره ورزش و جوانان شیراز، سرهنگ مسکویی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران ، سرهنگ پاک سرشت رئیس سازمان ورزش بسیج ، سرهنگ جاهدی جانشین فرماندهی سپاه فجر، غلامیان سرپرست و اعضای هیئت رئیسه هیات ورزش های همگانی استان فارس این لوح به محمدرضا جعفری اهدا شد.

در بخشی از این حکم آمده: توسعه و پیشرفت ورزش همگانی مرهون تلاش های بی دریغ مسئولین خدوم و دلسوزی می باشد که همواره در جهت تعالی و ارتقای ورزش قدم برداشته و خدمتگزاری را افتخاری بزرگ و وظیفه های مهم برای خویشتن می دانند لذا بر خود وظیفه می دانم به مصداق حدیث شریف من لم یشکر مخلوق لم یشکر خالق از عنایات و توجه جنابعالی به امر توسعه ورزش همگانی و همراهی در برگزاری همایش های پیاده روی دهه مبارکه فجر در استان فارس تقدیر نمایم.

یادآور می شود که محمدرضا جعفری در سال گذشته به دلیل عملکرد تاثیر گذار ، ساخت و تولید محتوای مجازی در حوزه توسعه ورزش همگانی و فرهنگی، عنوان برتر کشور را کسب کرده بود و هیات ورزش های همگانی استان فارس نیز در ارزیابی های فدراسیون ورزش های همگانی رتبه اول کشور را کسب نمود.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×