» آرشیو » قاتل و همسرش، مقتول را به آتش کشیدند
آرشیو - حوادث
کد خبر:16484 | ۱۲ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۷

قاتل و همسرش، مقتول را به آتش کشیدند

پرتو جنوب

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی پلیس فارس گفت: قاتل و همسرش که مردی ۳۱ ساله را به قتل رسانده بودند در شهرستان داراب دستگیر شدند.
به گزارش پرتو جنوب، سرهنگ “حمید افرامن” در گفت‌وگو با خبرگزاری پلیس، اظهار داشت: در هفدهم مهرماه سال جاری در پی وقوع یک فقره قتل همراه با سوزاندن جسد مقتول در یکی از محله‌های شهرستان داراب، بررسی موضوع جهت شناسایی و دستگیری قاتل به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان پلیس داراب در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که قاتل به همراه همسرش مقتول را به یکی از محله‌های این شهرستان انتقال و پس از بستن دست و پاهای وی، آن را آتش و به قتل می‌رسانند.
سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی پلیس فارس ادامه داد: ماموران پلیس آگاهی داراب از همان لحظات اولیه تحقیقات خود را آغاز و موفق شدند در کمتر از ۵۰ روز قاتل ۲۹ ساله به همراه همسر ۲۳ ساله‌اش را شناسایی و آنان را در یکی از بخش‌های این شهرستان در مخفیگاهشان دستگیر کنند.
سرهنگ “افرامن” با بیان اینکه متهمین در بازجویی اولیه علت و انگیزه قتل را اختلافات شخصی عنوان کردند، گفت: بدون شک بخش مهمی از توفیقات پلیس مرهون همکاری مردم بوده و از شهروندان درخواست داریم در صورت مشاهده هرگونه فعالیت مشکوک موضوع را بلافاصله از طریق سامانه ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×