» آرشیو » قتل در رستم و دستگیری قاتل در صدرا
آرشیو - حوادث
کد خبر:18290 | ۱۲ دی ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۲۸

قتل در رستم و دستگیری قاتل در صدرا

پرتو جنوب

فرمانده انتظامی رستم گفت: قاتلی که با اسلحه مردی ۲۴ ساله را به قتل رسانده بود در شهر “صدرا” از توابع شیراز دستگیر شد.
به گزارش پرتو جنوب، سرهنگ “سید عبدالمحمد نازیدوک” در گفت‌وگو با خبرگزاری پلیس، اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره قتل در دهم آذرماه سال جاری در حوزه استحفاظی “کوپن” شهرستان رستم و متواری شدن قاتل به مکان نامعلوم، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی بیان داشت: ماموران انتظامی رستم تحقیقات خود را آغاز و با اقدمات فنی و تخصصی موفق شدند مخفیگاه قاتل را در شیراز شناسایی کنند.
فرمانده انتظامی رستم ادامه داد: ماموران پس از اخذ نیابت قضایی به شهر “صدرا” از توابع شیراز اعزام و در عملیاتی ضربتی قاتل ۳۴ ساله را در مخفیگاهش دستگیر و یک قبضه اسلحه کلت نیز از وی کشف کردند.
سرهنگ ” نازیدوک” با اشاره به اینکه متهم انگیزه قتل را  اختلافات شخصی و مالی با مقتول عنوان کرد، گفت: قاتل پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.
این مقام انتظامی با تاکید بر اینکه مردم عزیز همواره باید آستانه صبر و تحمل خود را بالا ببرند، بیان داشت: پلیس به طور مستمر برای برقراری نظم و امنیت و برخورد با مجرمان آماده بوده و انتظار می‌رود شهروندان عزیز نیز ضمن همکاری با پلیس، با اطلاع از هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ اطلاع دهند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×