» آرشیو » مزاحمت برای خانواده به قیمت جان مزاحم تمام شد
آرشیو - حوادث
کد خبر:10111 | ۱ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۳۶

مزاحمت برای خانواده به قیمت جان مزاحم تمام شد

پرتو جنوب

فرمانده انتظامی کوار از کشف قتل و دستگیری قاتل در این شهرستان خبر داد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سیدرحمان هاشمی، در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پنجم مردادماه سال جاری در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره درگیری منجر به قتل در تفرجگاه سد آبی شهر کوار، بلافاصله بررسی موضوع در دستورکار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: ماموران در بررسی‎‌های اولیه مطلع شدند که فردی ناشناس با جوانی ۲۱ ساله که برای تفریح به تفرجگاه سد آبی رفته بوده درگیر و با ضربات چاقو وی را به قتل و سپس متواری می‌شود.
فرمانده انتظامی کوار ادامه داد: کارآگاهان تحقیقات خود را آغاز و با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند که قاتل با سواری پراید به سمت شیراز متواری و خود را از دید مامورین مخفی کرده است.
سرهنگ هاشمی تصریح کرد: ماموران پس از شناسایی مخفیگاه قاتل و اخذ نیابت قضایی به شهرستان شیراز اعزام و در یک عملیات ضربتی، متهم را دستگیر و به مقر انتظامی دلالت دادند.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه قاتل ۲۹ ساله در بازجویی اولیه علت و انگیزه قتل را مزاحمت مقتول برای وی و خانواده‌اش اعلام کرد، گفت: متهم پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و از آن طریق روانه زندان شد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×