» حوادث » قتل پدرزن با کلت کمری
حوادث
کد خبر:26508 | ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۸:۱۶

قتل پدرزن با کلت کمری

پرتو جنوب

فرمانده انتظامی شیراز گفت: مردی ۳۹ ساله که با سلاح کلت کمری، پدر زن خود را به ضرب گلوله به قتل رسانده بود، با سرعت عمل مأموران کلانتری “۱۹ بوستان” دستگیر شد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از خبرگزاری پلیس؛ سرهنگ “اسماعیل زراعتیان” اظهار داشت: بامداد روز گذشته (۲۵ خرداد) طی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره قتل در بلوار “نصر شرقی” شیراز و متواری شدن قاتل، موضوع بلافاصله در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.
وی ادامه داد: در بررسی‌های انجام گرفته مشخص شد مردی ۳۹ ساله با تیراندازی سلاح کلت کمری، پدر زن ۶۰ ساله‌اش را به قتل و برادر همسرش (۲۳ ساله) را نیز مجروح و بلافاصله با خودرو از محل متواری شده است.

بیشتر بخوانید:

قتل در معالی آباد شیراز توسط دختری ۳۶ ساله

فرمانده انتظامی شیراز ادامه داد: بلافاصله طرح مهار توسط مأموران به اجرا درآمد و در کمتر از ۳ ساعت قاتل را حین فرار در یکی از بلوارهای شهر شناسایی و با هوشیاری پلیس ضمن دستگیری وی، سلاح کلت کمری نیز کشف شد.
سرهنگ “زراعتیان” با بیان اینکه برادر همسر قاتل توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل و تحت درمان می‌باشد، گفت: علت این حادثه دلخراش مشکلات خانوادگی بوده و لازم است شهروندان عزیز همواره آستانه صبر و تحمل خود را بالا ببرند و با مراجعه به مراکز مشاوره فعال و دارای مجوز، مشکلات خود را بر طرف کنند تا شاهد حوادث این چنین دلخراشی نباشیم.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×