» آرشیو » تشریح قتل پزشک به سبک سریال خونسرد
آرشیو - حوادث
کد خبر:1652 | ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۱۱

تشریح قتل پزشک به سبک سریال خونسرد

پرتو جنوب

مرد پزشک و همدستش که به سبک سریال خونسرد برادرش را به قتل رسانده بودند ،به تشریح این جنایت پرداختند.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از جام جم آنلاین، مرد پزشک با همدستی دستیارش، آذر سال گذشته در کلینیک پزشکی در خیابان فرشته برادرش را به سبک سریال خونسرد به قتل رساند. ماموران در آنجا دفترچه ای که دست نوشته برادر مقتول بود را یافتندکه در آن نوشته شده بود ، دستبند ، چاقو ، تیغ چراحی ، چسب پهن ، ویلچر ، کیسه زباله ،دستکش بخریم و بعد امضا و اثر انگشت او را در سفته و چک بگذاریم و جسد را انتقال دهیم. دیروز متهمان برای آخرین جلسه تحقیقات نزد محمد مهدی براعه ،بازپرس شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی تهران منتقل شدند.

مهرداد ۲۲ ساله معروف به قاتل خونسرد در اظهاراتش گفت : مرد پزشک از برادرش ۴ میلیارد تومان قرض کرد اما پول را نپرداخت و کارشان به دادگاه کشید. بعد نقشه قتل را طراحی کرد و بعد از بیهوش کردن برادرش ، از او امضاء و اثر انگشت گرفتیم و مثل سریال خونسرد رگ دستش را بریدیم.

برادر مقتول -متهم دیگرپرونده – نیز در این جلسه گفت : با برادرش اختلاف داشته اما در قتل نقشی نداشت و دستیارش این جنایت را مرتکب شد.

پرونده متهمان به زودی با صدور کیفرخواست به اتهام مشارکت در قتل عمدی و مشارکت در جنایت برمیت از شعبه سوم دادسرای جنایی تهران به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×