» آرشیو » دعوت ٢۵ بازیکن به تیم ملی ایران/ قایدی در تیم قلعه‌نویی
آرشیو - ورزشی
کد خبر:3689 | ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۱۷

دعوت ٢۵ بازیکن به تیم ملی ایران/ قایدی در تیم قلعه‌نویی

پرتو جنوب

از سوی سرمربی تیم ملی ٢۵ بازیکن جهت حضور در مسابقات کافا به اردوی این تیم دعوت شدند.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از ایسنا، بر اساس اعلام کادر فنی ٢۵ بازیکن زیر جهت حضور در مسابقات کافا به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

اسامی بازیکنان دعوت شده به این شرح است:

علیرضا بیرانوند- پیام نیازمند- حسین پورحمیدی- وحید امیری- احسان حاج صفی- مرتضی پورعلی‌گنجی- مجید حسینی- حسین کنعانی زادگان- صادق محرمی- رامین رضاییان- سعید عزت اللهی- روزبه چشمی- محمد کریمی- امید نورافکن- سعید مهری-مهدی ترابی- مهدی قایدی – امیرحسین حسین‌زاده- مهدی طارمی- علیرضا جهانبخش- محمد محبی- رضا اسدی- علیرضا علیزاده- شهاب زاهدی و سردار آزمون.

همچنین شجاع خلیل‌زاده و احمد نورالهی جهت تکمیل دوره بازتوانی طبق برنامه کادر پزشکی تیم ملی در تهران خواهند ماند و در تورنمنت کافا حضور نخواهند داشت.

بازیکنان دعوت شده به اردو باید ساعت ١٢ روز شنبه خود را به کادر فنی تیم ملی معرفی کنند.

تیم ملی فوتبال ایران بعدازظهر روز یکشنبه به وسیله یک فروند هواپیما متعلق به خط هوایی وارش برای حضور در مسابقات کافا عازم بیشکک قرقیزستان می‌شود.

به گزارش ایسنا، پیش از این امیر قلعه‌نویی ۲۴ بازیکن را به تیم ملی در قالب مینی کمپ دعوت کرده بود که تعداد بسیاری از این بازیکنان بعد از حضور در مینی کمپ از اردوی تیم ملی خط خوردند.

روز گذشته شاگردان قلعه‌نویی در یک بازی دوستانه به مصاف تیم ملی امید رفتند که این بازی گلی در بر نداشت.

تیم ملی ایران برای حضور در مسابقات کافا در کشور قرقیزستان آماده می‌شود که ایران در دور گروهی با افغانستان و قرقیزستان همگروه است و تیم صدرنشین راهی دیدار فینال و تیم دوم راهی دیدار رده بندی می‌شود. در گروه مقابل تیم‌های ازبکستان، عمان، تاجیکستان و ترکمنستان قرار دارند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×