» آرشیو » خودروی مردان قمه کش در شیراز توقیف شد
آرشیو - حوادث
کد خبر:2447 | ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۲۸

خودروی مردان قمه کش در شیراز توقیف شد

پرتو جنوب

خودروی متخلف در بلوار صدرای شیراز توقیف و روانه پارکینگ شد و سرنشین خودرو که قمه کشی کرده بود به مرجع قضایی معرفی گردید.
به گزارش پرتو جنوب، رئیس پلیس راهور استان فارس در این خصوص اعلام کرد: روز گذشته فیلمی در فضای مجازی منتشر شده و در آن فیلم یک دستگاه خودرو پژو پارس مشاهده می شود که در بلوار صدرا به سمت شیراز با حرکات مارپیچ و خطرناک ضمن راهبندان اقدام به قمه کشی توسط سرنشین جلو کرده و باعث نگرانی شهروندان شده بود که بلافاصله شناسایی و توقیف این خودرو متخلف در دستور ویژه پلیس قرار گرفت.

سرهنگ صادق سلیمی اظهار داشت: با اقدامات فنی و تلاش ماموران پلیس راهور مرکز استان این خودرو متخلف شناسایی و علی رغم اینکه برای فرار از قانون و فریب پلیس اقدام به تعویض پلاک کرده بود توقیف و به پارکینگ انتقال داده شد. همچنین درخصوص رفتارهای نامتعارف و خلاف قانون (قمه کشی) سرنشین خودرو و راننده پرونده تشکیل و برای ادامه مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.
رئیس پلیس راهور استان تاکید کرد: خیابان عرصه تخلیه هیجانات و رفتارهای خلاف مقررات و خطر آفرین نیست و قطعا با رانندگان متخلفی که بخواهند جان دیگر رانندگان و عابرین پیاده را به خطر بیاندازند برابر قانون و به شدت برخورد خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×