» آرشیو » لندکروز ۱۰۰ میلیاردی قاچاق در توقیف پلیس فارس
آرشیو - حوادث
کد خبر:19103 | ۲۶ دی ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۰

لندکروز ۱۰۰ میلیاردی قاچاق در توقیف پلیس فارس

پرتو جنوب

جانشین فرمانده انتظامی استان فارس گفت: با هوشیاری ماموران پلیس امنیت اقتصادی، یک خودرو تویوتا لندکروز قاچاق به ارزش ۱۰۰ میلیارد ریال در یکی از خیابان‌های شیراز توقیف شد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از خبرگزاری پلیس؛ سردار “یوسف ملک‌زاده” درخصوص این خبر اظهار داشت: مبارزه با معضل قاچاق و ورود غیرمجاز هرگونه کالا به کشور یکی از اولویت‌های ماموریتی پلیس است که در همین رابطه ماموران پلیس امنیت اقتصادی با اقدامات فنی از تردد یک تویوتا لندکروز قاچاق در یکی از خیابان‌های شیراز مطلع و بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: ماموران انتظامی پس از هماهنگی قضایی به محل مورد نظر اعزام و خودرو مذکور را شناسایی و دستور ایست دادند که راننده بدون توجه به اخطار پلیس اقدام به فرار کرد.

بیشتر بخوانید:

 کشف هروئین از معده قاچاقچیان
جانشین فرمانده انتظامی استان ادامه داد: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز و چند بار اخطار، با توجه به عدم توجه راننده، ماموران انتظامی با رعایت قانون به کارگیری سلاح لاستیک خودرو را مورد هدف قرار دادند و منجر به پنجر شدن لاستیک‌ها شد.
سردار “ملک‌زاده” با اشاره به اینکه با توجه تاریکی هوا راننده خودرو را رها و به سمت کوچه‌های اطراف متواری شد، گفت: در بررسی‌های تخصصی مشخص شد که لندکرور قاچاق و از مبادی غیرقانونی وارد کشور شده است.
این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه ارزش خودرو توسط کارشناسان مربوطه ۱۰۰ میلیارد ریال برآورد شده است، تصریح کرد: با توجه به شناسایی مالک، تلاش برای دستگیری وی با جدیت ادامه دارد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×