» آرشیو » ۱۱ پروژه در قالب محرومیت زدایی در سال جاری در سطح منطقه هفت شیراز اجرایی می شود
آرشیو - شهرستان
کد خبر:2201 | ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۱۹

۱۱ پروژه در قالب محرومیت زدایی در سال جاری در سطح منطقه هفت شیراز اجرایی می شود

پرتو جنوب

شهردار منطقه هفت شیراز گفت: با توجه به اینکه در سال گذشته ۱۳ پروژه محرومیت زدایی در سطح منطقه هفت اجرایی و بیشتر پروژه ها پیشرفت فیزیکی مناسبی داشته است تلاش خواهیم کرد تا در سال جاری ۱۱ پروژه محرومیت زدایی نیز به مرحله اجرایی برسانیم.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه هفت جلسه بررسی و معرفی پروژه های جدید محرومیت زدایی در محلات سطح منطقه هفت با حضور اکبری شهردار منطقه، معاونین و مسوولان منطقه و یاوران شورای محلات برگزار شد.
شهردار منطقه هفت در این جلسه با بیان این مطلب که در سال گذشته در سطح منطقه هفت ۱۳ پروژه محرومیت زدایی تعریف شد که با توجه به اهمیت موضوع پروژه هایی که اهمیت بسیار زیادی داشتند بر اساس اولویت به مرحله اجرایی رسید، ادامه داد: عملیات لوله گذاری کانال های روباز در سطح منطقه از پروژه های محرومیت زدایی است که در بولوار اتحاد انتهای کوچه ۶۳و ۸۹ محله دستخضر و سهل آباد در دستور کار قرار گرفته است.
این مقام مسوول تصریح کرد: بهسازی و آسفالت بیشتر محلات کم برخوردار اعم از سهل آباد، دستخضر، ولایت، اتحاد و … در سطح منطقه در حال اجرا می باشد و بیشتر کوچه های خاکی در سطح منطقه نیز زیرسازی و آسفالت گردید.
شهردار منطقه هفت گفت: مناسب سازی ایستگاه های اتوبوس در محلات وزیر آباد و احمدآباد، احداث پل عابر پیاده اتصال کوشکک به ماه فیروزان بر روی رودخانه، تملک املاک مورد مسیر حسین آباد سر تل نیز از دیگر پروژه های محرومیت زدایی در سطح منطقه هفت می باشد که بیشتر پروژه ها در حال اجرا می باشد و تعدادی نیز در حال قرارداد با پیمانکار است که در کمترین زمان ممکن نسبت به اجرای آن اقدام خواهد شد.
اکبری ادامه داد: ۱۱ پروژه در قالب محرومیت زدایی در سال جاری اعم از لوله گذاری دفع آبهای سطحی بلوار نصر شرقی از کوچه ۲۸ تا ۳۵ و اراضی حاج مصلح در سهل آباد، تملک و احداث خانه محله در شهرک دستخضر، زیرسازی و آسفالت معابر بلوار ولایت، بولوار اتحاد، سهل آباد و احمد آباد صغاد، پیاده رو سازی و مناسب سازی بولوار ولایت و سهل آباد، احداث بوستان و خانه محله و همچنین احداث ورزشگاه (اراضی دکتر بهبهانی) در وزیر آباد تعریف شده است که آمادگی کامل داریم تا پروژه هایی که در خصوص محرومیت زدایی در سطح منطقه تعریف می شود بر اساس اولویت به مرحله اجرایی برسانیم .

Print Friendly, PDF & Email
  • ×