» آرشیو » شهادت فرمانده پاسگاه انتظامی چارک بندرلنگه در درگیری با قاچاقچیان
آرشیو - حوادث
کد خبر:2063 | ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۵

شهادت فرمانده پاسگاه انتظامی چارک بندرلنگه در درگیری با قاچاقچیان

پرتو جنوب

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از تعقیب و گریز پلیس استان با قاچاقچیان موادمخدر و شهادت سرهنگ محمدرضا اسدالهی فرمانده پاسگاه انتظامی چارک بندرلنگه در این درگیری خبرداد.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از خبرگزاری مهر، سردار غلامرضا جعفری، فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: مأموران انتظامی شهرستان بندرلنگه با انجام اقدامات اطلاعاتی و رصد قاچاقچیان از جا به جایی مواد مخدر بوسیله یک دستگاه سواری در بخش شیبکوه مطلع و پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: بلافاصله مأموران با تشکیل اکیپی به سرپرستی فرمانده انتظامی پاسگاه چارک نسبت به پایش محورهای مواصلاتی و کنترل حوزه استحفاظی اقدام کردند که در این راستا به یک دستگاه خودرو سواری که بوسیله یک دستگاه خودرو دیگر اسکورت می‌شد مشکوک شده و نسبت به توقف آن اقدام کردند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه قاچاقچیان به دستور ایست پلیس توجه ننموده و اقدام به فرار کردند، اظهار داشت: در این تعقیب و گریز متأسفانه خودروی اسکورت با ضربه زدن به خودروی مأموران منجر به واژگونی خودرو شده که بر اثر این حادثه سرهنگ” محمدرضا اسدالهی” فرمانده انتظامی چارک به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان تصریح کرد: خودروی قاچاقچیان با تلاش مأموران متوقف و ضمن دستگیری یک متهم در بازرسی از آن ۱۵۰ کیلوگرم تریاک کشف گردید و اقدامات پلیسی جهت دستگیری سایر اعضای این باند به صورت ویژه در دستور کار قرار دارد.

سردار جعفری ضمن عرض تبریک و تسلیت به خانواده این شهید گرانقدر و مجموعه انتظامی، خاطرنشان کرد: مأموران پلیس تا آخرین قطره خون خود در جهت امنیت ایران اسلامی ایستاده اند و اجازه جولان به هنجارشکنان و قاچاقچیان را نخواهند داد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×