» شهرستان » مدیرعامل پتروشیمی شیراز روز کارگر را تبریک گفت
شهرستان
کد خبر:23955 | ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۱۰

مدیرعامل پتروشیمی شیراز روز کارگر را تبریک گفت

پرتو جنوب

مهندس احمد رضا حیدرنیا، مدیرعامل شرکت پتروشیمی شیراز طی پیامی روز کارگر را تبریک گفت.

به گزارش پرتو جنوب، متن پیام به شرح ذیل می باشد:

کارگران، ستون‌های استوار نظام و مظهر خلاقیت و تلاش بی‌وقفه

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و احترام و تبریک روز کارگر به تمامی کارگران خدوم و زحمتکش ایران اسلامی

همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند: “کارگر مظهر تلاش و استقامت و قوام و اساس هر جامعه‌ای است.” ما در پتروشیمی شیراز مفتخریم که در کنار چنین انسان‌های شریف و فداکاری کار می‌کنیم که در تحقق شعار سال “جهش تولید با مشارکت هم” نقش‌آفرینی بی‌بدیلی داشته‌اند.

۱۱ اردیبهشت روز جهانی کارگر، فرصتی مغتنم برای قدردانی از زحمات و تلاش‌های بی‌وقفه کارگران عزیز در تمامی عرصه‌ها، به ویژه در مجموعه پتروشیمی شیراز است.

کارگران پتروشیمی شیراز با تعهد، تخصص و روحیه مشارکت خود، در سال جهش تولید، گام‌های بلندی در راستای افزایش تولید، ارتقای کیفیت محصولات و رونق اقتصادی کشور برداشتند. صبر، استقامت، ابتکار و خلاقیت این عزیزان در تمامی مراحل تولید، از فرآوری و تبدیل آن‌ها به محصولات نهایی، ستودنی و قابل تحسین است.

ما در پتروشیمی شیراز همواره بر حفظ کرامت انسانی کارگران، ارتقای سطح رفاه و معیشت آنان و ایجاد محیطی امن و سالم برای کار اهتمام داشته‌ایم و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

بیشتر بخوانید:

 رشد ۱۰۴ درصدی تولیدات پتروشیمی شیراز در سال گذشته

همچنین با برنامه‌ریزی‌های مدون و حمایت‌های همه‌جانبه، زمینه‌های لازم را برای مشارکت هر چه بیشتر کارگران در فرآیند تولید و تصمیم‌گیری‌ها فراهم خواهیم کرد.
امیدوارم در سایه همدلی، تلاش مضاعف و مشارکت همگانی، شاهد شکوفایی هر چه بیشتر صنعت پتروشیمی کشور، تحقق کامل شعار “جهش تولید با مشارکت هم” و سربلندی ایران اسلامی باشیم.

احمد رضا حیدرنیا
مدیرعامل و نائب رئیس هیات مدیره شرکت پتروشیمی شیراز

Print Friendly, PDF & Email
  • ×