» آرشیو » مدیرعامل شهید شاملی کازرون: بازی های تیم می توانست بهتر باشد/ فرصتی برای آماده‌سازی نداشتیم
آرشیو - ورزشی
کد خبر:3610 | ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۶

مدیرعامل شهید شاملی کازرون: بازی های تیم می توانست بهتر باشد/ فرصتی برای آماده‌سازی نداشتیم

پرتو جنوب

مدیرعامل باشگاه نزاجا شهید شاملی کازرون پیشنهاد داد دوره بعدی جام باشگاه‌های هندبال آسیا بصورت دو مرحله حذفی برگزار شود.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از فدراسیون هندبال، مهرتاش شاملی مدیرعامل باشگاه نزاجا شهید شاملی کازرون پس از دیدار مقابل تیم الدحیل قطر در روز پایانی مرحله مقدماتی جام باشگاه‌های هندبال آسیا گفت: ما فرصتی برای آماده‌سازی نداشتیم چون بعد از ۵-۶ روز پس از پایان لیگ هندبال پا به این مسابقات گذاشتیم. البته گروه‌بندی این دوره فوق‌العاده ناهمگون بود.

وی افزود: بازی‌های ما در این دوره از جام باشگاه‌ها آبرومند بود اما می‌توانست بهتر هم باشد.

شاملی ادامه داد: پیشنهاد من برای برگزاری دوره بعدی این جام اضافه شدن یک مرحله حذفی است تا بازیکنان انگیزه‌ای مضاعف داشته باشند. من به بازیکن حق می‌دهم وقتی در رده سوم می‌ایستد دیگر انگیزه‌ای برای دیدارهای بعدی نداشته باشد اما با صعود چهار تیم از هر گروه و اضافه کردن یک مرحله حذفی، دیگر نه جایی برای حرف و حدیث و تبانی تیم‌ها می‌ماند و نه اینکه انگیزه بازیکنان برای دیدارهای بعدی تیم کاهش می‌یابد.

گفتنی است نیروی زمینی شهید شاملی کازرون در آخرین دیدار خود در مرحله مقدماتی جام باشگاه‌های هندبال آسیا روبروی الدحیل قطر به میدان رفت که با نتیجه ۲۳-۲۹ شکست را پذیرا شد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×