» آرشیو » فرماندار ویژه شهرستان کازرون: مشارکت مردمی، امری ضروری در توسعه شهری است
آرشیو - شهرستان
کد خبر:13219 | ۱۱ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۴

فرماندار ویژه شهرستان کازرون: مشارکت مردمی، امری ضروری در توسعه شهری است

پرتو جنوب

فرماندار ویژه شهرستان کازرون گفت: مشارکت مردمی، امری ضروری در توسعه شهری است.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان کازرون؛ معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کازرون در مجمع خیرین فرهنگ ساز و شهرساز، با اشاره به تاثیر این مجمع به عنوان بازوی قدرتمند به کارگیری مشارکت های مردمی گفت: باید به سمتی برویم که شهروندان به عنوان کار خیر در امورات خُرد و کلان سازندگی شهر مشارکت داشته باشند و در این صورت است که در برابر حفظ، نگهداری و توسعه آن بیش ازگذشته احساس مسئولیت خواهند کرد.

محمدعلی بخرد، با تاکید برتسهیل امور اداری به منظور جذب مشارکتهای مردمی گفت: هرکدام از ما باید در حوزه کاری خود مردم را آگاه کنیم و بتوانیم بین سازمان های مردم نهاد و ادارات تعامل بیشتری برقرار نماییم تا شاهد ارتقاء کیفیت خدمات رسانی به مردم باشیم.

وی با بیان اینکه نمی توان راه حل تمامی مشکلات را از دولت خواست تصریح کرد: برخی از مشکلات باید با مشارکت مردم برطرف شود و باید این نگاه در جامعه ترویج یابد که مشارکت مردمی، کمک به جامعه و عامل پیشرفت و توسعه عمومی به شمار می رود.
فرماندار ویژه شهرستان کازرون با اشاره به نیاز مشارکت خیرین در نوسازی و تجهیز مراکز درمانی کازرون افزود: سلامت یک موضوع مهم و محوری است که در همه حوزه ها باید به آن توجه شود.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×