» آرشیو » انتصاب سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع (مالی و اداری) شهرداری کازرون
آرشیو - شهرستان
کد خبر:8412 | ۱۵ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۴:۴۱

انتصاب سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع (مالی و اداری) شهرداری کازرون

پرتو جنوب

با حکم شهردار کازرون سیدحمید هاشمی با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع (مالی و اداری) شهرداری کازرون منصوب گردید.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی شهرداری کازرون؛ جلسه شورای اداری شهرداری با حضور شهردار، معاونین و روسای سازمان ها و مسئولین واحدهای مختلف شهرداری کازرون برگزار شد.
شهردار کازرون اظهار کرد: با توجه به اینکه تا فصل پاییز زمان کمی باقی مانده و طبق پیش بینی سازمان هواشناسی پاییز امسال بارندگی های زیادی را در پیش داریم لازم است در این مدت کوتاه با تلاش مضاعف نسبت به تکمیل پروژه های نیمه تمام اقدام شود.


مهندس رضا نوذری در ادامه ضمن تبریک انتخاب سهراب جبری به عنوان رئیس جدید شورای اسلامی شهر و تشکر از زحمات و تلاش های محسن تن رئیس قبلی شورای اسلامی شهر کازرون گفت: شورای اسلامی شهر از جایگاه والایی برخواردار است و خوشبختانه تعامل و همکاری خوبی بین مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر وجود دارد و اعتقاد دارم این تعامل و همدلی بین مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر باعث افزایش خدمات رسانی به شهروندان و همچنین توسعه شهر خواهد شد.
وی سید حمید هاشمی را با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع شهرداری کازرون منصوب و معرفی کرد و تصریح کرد: سیدحمید هاشمی از نیروهای فعال و با تجربه شهرداری است و با توجه به عملکرد موفق وی در حوزه مالی شهرداری او را به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع شهرداری منصوب کردم. انشالله که با تلاش مضاعف بتوانند در حوزه های مختلف به خصوص سرمایه گذاری، استقلال مالی و ارتقای شهرداری و همچنین رسیدگی بیشتر به امور پرسنل موفق باشند.
گفتنی است سید حمید هاشمی پیش از این به مدت دو سال رئیس شورای اسلامی شهرستان و رئیس مالی شهرداری کازرون و شهرداری نودان را عهده دار بود.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×