» آرشیو » سردار رادان: مردم نباید در خیابان، معتاد متجاهر ببینند
آرشیو - اجتماعی
کد خبر:10120 | ۲ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۲۸

سردار رادان: مردم نباید در خیابان، معتاد متجاهر ببینند

پرتو جنوب

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: طرح امنیت محله محور زمانی خوب است که مردم امنیت را با تمام وجود در محله خود حس کنند و مردم نباید در کف خیابان معتاد متجاهر را ببینند.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از خبرگزاری مهر، سردار احمدرضا رادان در جمع فرماندهان انتظامی استان اصفهان با تسلیت سالروز شهادت امام حسن مجتبی (ع) و ایام اسارت اهل بیت پیامبر (ص) بیان داشت: ورود خاندان اهل بیت پیامبر (ص) به شام از سخت‌ترین مصیبت‌هایی بود که به آنان وارد آمد اما همه این مصیبت‌ها آزمایش الهی بود و اسرای آل الله هم از این امتحان با سرافرازی بیرون آمدند و یزیدی که در ابتدا احساس پیروزی می‌کرد مجبور شد اهل بیت پیامبر (ص) را در نهایت عزت و احترام به وطنشان بازگرداند.

وی در ادامه به شهادت ۲ مأمور پلیس فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان در درگیری با شرور و قاتل مسلح پرداخت و افزود: اقدام به موقع، رشادت و شجاعت این مأموران قابل تحسین است و انتشار فیلم شهادت آنها هم در جامعه بازتاب زیادی پیدا کرد و باعث شد تا مردم بدانند چگونه جان جوانان پلیس کشور فدای امنیت آنها می‌شود.

فرمانده کل انتظامی کشور سپس موضوع مبارزه با جرم سرقت را یکی از اولویت‌های کاری خود از زمان تصدی این سمت عنوان کرد و گفت: الحمد الله در این خصوص اقدامات خوبی در اصفهان شده و با سارقان به خوبی مقابله می‌شود ولی نباید به این اقدامات قانع بود و بایستی وضع را به گونه‌ای برای سارقان تنگ کنیم که انگیزه ارتکاب سرقت در ذهن آنان به وجود نیاید.

طرح امنیت محله محور، محور بعدی سخنان سردار رادان بود و عنوان داشت: این طرح زمانی خوب است که مردم امنیت را با تمام وجود در محله خود حس کنند به عنوان مثال مردم نباید در کف خیابان معتاد متجاهر را ببینند و باید تمام امکانات و ظرفیت خود را برای جمع‌آوری این افراد به کار گیرید.

وی با بیان اینکه پلیس باید سهم خود را در زمینه کاهش تلفات ناشی از تصادفات انجام دهد اظهار داشت: از نیروهای سخت‌کوش و مجاهد پلیس راه و راهور می‌خواهم تلاش‌های خود را در این زمینه بیشتر کنند.

سردار رادان برخورد قاطعانه با اراذل و اوباش را در دستور کار جدی پلیس عنوان داشت و تاکید کرد: کسی که خشونت و شرارت می‌کند باید هیمنه اش در جامعه شکسته شود و اجازه عرض اندام به او ندهیم و به همه اطمینان می‌دهم که در مقابله با هنجارشکنان کوتاه نخواهیم آمد.

فرمانده کل انتظامی کشور در خاتمه به موضوع مأموریت اربعین اشاره کرد و اظهار داشت: اربعین فرصت خدمت گزاری صادقانه و خالصانه پلیس به مردم و عاشقان اباعبدالله الحسین (ع) است و باید از این فرصت بهترین استفاده را ببریم و الحمدالله توافقات خوبی با طرف عراقی در خصوص تسهیل عبور و مرور زائران صورت گرفته و اقدامات خوبی نسبت به سال قبل انجام شده که رضایتمندی بیشتر زائران را فراهم کرده است.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×