» آرشیو » میز خدمت حوزه سلامت، با حضور مسوولان ارشد وزارت بهداشت در شیراز برپا می شود
آرشیو - شهرستان
کد خبر:13807 | ۱۹ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۳۷

میز خدمت حوزه سلامت، با حضور مسوولان ارشد وزارت بهداشت در شیراز برپا می شود

پرتو جنوب

در آستانه سفر رئیس جمهور و هیات دولت به استان فارس، دانشگاه علوم پزشکی شیراز، میزبان مردم استان برای پاسخگویی به مسایل حوزه سلامت، با حضور مسوولان ارشد وزارت بهداشت و دانشگاه است.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، با توجه به سفر آیت الله دکتر «سید ابراهیم رئیسی» رئیس جمهور به استان فارس در روزهای نوزدهم تا بیست و یکم مهر، مجموعه سلامت استان نیز مسایل مردمی را در این حوزه پیگیری می کند.

مدیر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگوئی به شکایات دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این خصوص گفت: میز خدمت حوزه سلامت استان فارس، در روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه، نوزدهم تا بیست و یکم مهر، در آستانه سفر رئیس جمهور و هیات دولت به استان فارس برپا می شود.

دکتر «اسمعیل اسکندری» افزود: این میز خدمت با حضور دکتر «علیرضا رحیم نیا» مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت؛ دکتر «عباس شیراوژن» معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت؛ دکتر «عباس عبادی» معاون پرستاری وزارت بهداشت و مسوولان ارشد دانشگاه علوم پزشکی شیراز برپا می شود و مردم استان فارس می توانند از ساعت ۸ تا ۱۸ روزهای یاد شده، با مراجعه به این میز خدمت، مسایل خود را در حوزه سلامت استان، به صورت چهره به چهره پیگیری کنند.

او محل برگزاری این میز ارتباطات مردمی را ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، واقع در بلوار کریمخان زند اعلام کرد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×