» آرشیو » دومین میز خدمت ویژه جوانان و دانشجویان با حضور استاندار فارس برپا شد
آرشیو - شهرستان
کد خبر:2886 | ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۲

دومین میز خدمت ویژه جوانان و دانشجویان با حضور استاندار فارس برپا شد

پرتو جنوب

دومین میز خدمت ویژه‌ جوانان و دانشجویان با حضور استاندار فارس و برخی از مسئولان دستگاه های اجرایی و مدیران دانشگاه های شیراز در باغ ارم برگزار شد.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری فارس، در این آیین، افزون بر ۳۰ نفر از جوانان و دانشجویان شیراز بصورت مستقیم با استاندار فارس دیدار کردند.
بنا بر این گزارش، عمده‌ مشکلات این افراد در حوزه‌ اشتغال، مباحث تحصیلی و موارد مربوط به دانشگاه ها بود که در چارچوب قوانین موجود دستورات لازم جهت حل آنان صادر شد.

میز خدمت جوانان و دانشجویان با حضور استاندار فارس‌، نخستین بار ۲۵ آذرماه ۱۴۰۱ با هدف ارائه خدمات باکیفیت و ایجاد ارتباط دوسویه و نزدیک‌تر میان مسئولان و دانشحویان در شیراز برپا شد.
محمدهادی ایمانیه استاندار فارس در حاشیه این میز خدمت اظهار کرد: اغلب مراجعات امروز در حوزه مسائل صنفی، اشتغال و مسکن بود که برای حوزه اشتغال بسیاری از کارخانه‌ها نیازمند حضور جوانان هستند.
استاندار فارس با بیان اینکه طرح نهضت ملی مسکن فرصت خوبی برای خانه دار شدن جوانان متاهل است، گفت: در طرح نهضت ملی مسکن مصوب شده که امکان نام‌نویسی جوانان مجردی که هنگام تحویل مسکن ازدواج کنند هم میسر است.
ایمانیه افزود: قطعا شرایطی فراهم می‌کنیم که در پایان هر ماه و به صورت مستمر با جوانان و دانشجویان دیدار و گفتگو داشته باشیم.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×