» آرشیو » مینی‌المپیاد ساحلی ورزش‌های همگانی در بوشهر برگزار شد
آرشیو - ورزشی
کد خبر:6527 | ۱۹ تیر ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۰۴

مینی‌المپیاد ساحلی ورزش‌های همگانی در بوشهر برگزار شد

پرتو جنوب

مسابقات مینی المپیاد ساحلی ورزش‌های همگانی با عنوان خلیج تا ابد فارس در بخش آقایان به میزبانی هیئت ورزش‌های همگانی استان بوشهر با شرکت ۲۰۰ نفر برگزار شد.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از خبرگزاری مهر، رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان بوشهر یکشنبه‌شب در اختتامیه این برنامه اظهار داشت: تلاش‌های گسترده‌ای به منظور برگزاری باکیفیت مسابقات مینی المپیاد ساحلی ورزش‌های همگانی تحت عنوان خلیج تا ابد فارس صورت گرفته است.

محمد حسین زاهدی فرد خاطرنشان کرد: مسابقات مینی المپیاد ساحلی ورزش‌های همگانی در بخش آقایان برای اولین بار در سطح کشور برگزار شد و مزین به عنوان خلیج تا ابد فارس بود.

وی ضمن قدردانی از اعتماد فدراسیون به دادن میزبانی به استان بوشهر و مجموعه اداره کل ورزش و جوانان، یادآور شد: ارکان هیئت با کار تیمی و جهادی و تلاش شبانه روزی توانستند در حد توان بهترین شرایط را برای میزبانی این رویداد فراهم کنند.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان بوشهر ادامه داد: با توجه به شرایط خاص آب و هوایی جا دارد از سعه صدر تیم‌های شرکت کننده تقدیر کنیم که همکاری لازم برای برگزاری رویداد را انجام دادند.

مسابقات مینی المپیاد ساحلی ورزش‌های همگانی تحت عنوان خلیج تا ابد فارس در بخش آقایان به مدت ۳ روز به میزبانی هیئت ورزش‌های همگانی استان بوشهر با شرکت ۲۰۰ ورزشکار از استان‌های تهران، مازندران، یزد، فارس، خوزستان، کهکیلویه و بویر احمد، چهارمحال و بختیاری، هرمزگان، منطقه آزاد قشم، کرمانشاه، کرمان و بوشهر برگزار شد.

در این رویداد تیم‌های شرکت کننده در رشته‌های داژبال، فریزبی (آلتیمیت و میدانی) و تلاش با یکدیگر به رقابت پرداختند.

آئین اختتامیه این رویداد با حضور جمالی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر با تجلیل از تیم‌ها و نفرات برتر پایان یافت.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×