» آرشیو » برگزاری نمایشگاه اسوه با حضور بیش از ۵۰ پایگاه مقاومت بسیج در کازرون +تصاویر
آرشیو - شهرستان
کد خبر:8962 | ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۵:۲۳

برگزاری نمایشگاه اسوه با حضور بیش از ۵۰ پایگاه مقاومت بسیج در کازرون +تصاویر

پرتو جنوب

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان کازرون از برگزاری نمایشگاه اسوه با حضور بیش از ۵۰ پایگاه مقاومت بسیج در کازرون خبر داد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی سپاه ناحیه کازرون؛ سرهنگ پاسدار حسین حیاتی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کازرون اظهار داشت: در راستای تحقق سند اعتلای بسیج و کشف استعدادها و معرفی الگوهای موفق به سایر رده‌ها، جشنواره سراسری اسوه در سه سطح ناحیه ای در کازرون برگزار شد.
وی ادامه داد: نمایشگاه اسوه، پایگاه مقاومت بسیج برادر و خواهر با ارائه گزارش عملکرد یک ساله (سال ۱۴۰۱) خود و ارزیابی تیم ارزیاب ناحیه ای جهت معرفی پایگاههای برتر خواهر و برادر به مرحله ی استانی برگزار شد.
فرمانده سپاه کازرون ضمن تشکر از حضور باشکوه بسیجیان در غرفه های عملکردی یکساله خود تصریح داشت: امروز نقش بسیج در صحنه ها و عرصه های مختلف جامعه بسیار مهم و تاثیر گذار می باشد.
وی با بیان اینکه نمایشگاه اسوه بسیج به مدت سه روز در سطح بخش های جره و بالاده، خشت و کنارتخته و شهرستان کازرون برگزار شد، تاکید کرد: نمایشگاه اسوه د راستای آشنائی مردم با خدمات و فعالیت های بسیج، انتخاب و معرفی پایگاه برتر، ارائه دستاوردهای پایگاه برتر و انتقال تجربیات و نمونه های موفق به سایر پایگاه های مقاومت بسیج شهرستان می باشد.
سرهنگ حیاتی خاطر نشان کرد: پس از جمع بندی تیم بازرسی از قسمت های ناحیه مقاومت بسیج از غرفه های نمایشگاه اسوه که حاصل زحمات یکساله پایگاه های مقاومت بسیج می باشد از پایگاه های موفق و برتر در مرحله شهرستانی تجلیل به عمل خواهد آمد.

همچنین فرماندار ویژه و نماینده عالی دولت در شهرستان کازرون ضمن بازدید از غرفه های این نمایشگاه فعالیت پایگاه های اسوه را مورد بررسی و بیان داشت: برپایی نمایشگاه طرح اسوه با محوریت پایگاههای بسیج نقش موثری در جذب حداکثری مردم بخصوص قشر جوان به محیط بسیج خواهد داشت.

رئیس شورای تامین شهرستان کازرون تصریح کرد: برپایی نمایشگاه‌ها و معرفی دستاوردهای بسیجیان نقش بسزایی در تقویت روحیه و ایجاد انگیزه برای سایر بسیجیان دارد و موجب ظهور استعدادهای درخشان در زمینه های مختلف خواهد شد.

بخرد در پایان این بازدید گفت: پایگاه بسیج خواهران در عرصه اشتغالزایی بویژه اشتغال خانگی و فرهنگی کارهای ارزنده ای انجام داده اند و در خیلی از موارد ابتکار بسیار خوبی داشتند.

 

Print Friendly, PDF & Email
  • ×