» آرشیو » قطب پزشکی جنوب کشور، میزبان رویدادی سلامت محور
آرشیو - اجتماعی - شهرستان
کد خبر:18731 | ۲۰ دی ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۱۴

قطب پزشکی جنوب کشور، میزبان رویدادی سلامت محور

پرتو جنوب

آیین گشایش نمایشگاه بین المللی سلامت شیراز برگزار شد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی نمایشگاه بین المللی فارس، آیین گشایش نمایشگاه بین المللی خدمات پزشکی، درمانی، سلامت و گردشگری سلامت برگزار شد.

دکتر محسن نهاوندی مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس با اشاره به ظرفیت پزشکی استان فارس بیان کرد که امروز قطب پزشکی جنوب کشور میزبان رویدادی با محوریت سلامت می باشد.
محسن نهاوندی در ادامه سخنان خود با بیان این موضوع که سلامت به عنوان محوری ترین موضوع در زندگی بشری می باشد بیان داشت الحمدلله استان فارس با توجه به ظرفیت درمانی خود و با حضور پزشکان، پیراپزشکان و پرستاران نام آشنا در سطح کشور و جهان، استانی پیشرو در عرصه سلامت کشور و نامی آشنا در عرصه بین المللی می باشد.
مدیرعامل نمایشگاه های بین المللی فارس هدف اصلی این نمایشگاه را تقویت یکی از بازوان اقتصادی استان یعنی گردشگری سلامت دانست.

محسن نهاوندی با بیان این که گردشگری درمانی به توسعه اقتصاد و استاندارد های زندگی و تمدن بشری کمک می کند به بیان بعضی از دستاورد های توسعه گردشگری پرداخت و اعلام کرد گردشگری سلامت به اقتصاد، سیاست، توسعه اجتماعی و گسترش امکانات رفاهی کشور مقصدکمک شایانی می کند که این مسئله اهمیت این موضوع را بیش از پیش برای همگان مشخص می نماید.
محسن نهاوندی با اشاره به نقش موثر ایران در عرصه سلامت در بین کشورهای منطقه و کشور های جهان و اهمیت موضوع گردشگری سلامت برای دست اندرکاران این نمایشگاه اعلام کرد نمایشگاه بین المللی فارس میزبان هیئتی از کشور عراق می باشد که با برنامه ریزی های انجام شده امید بر آن می رود که با برگزاری جلسات متعدد در ایام نمایشگاه و بازدید های این عزیزان از نمایشگاه سلامت شیراز، دستاورد های خوبی برای بخش درمان و اقتصاد استان به ارمغان بیاید.
مدیر عامل نمایشگاه بین المللی فارس اعلام داشت نمایشگاه سلامت شیراز در فضایی بالغ بر ۵۰۰۰ مترمربع نمایشگاهی در قالب ۵۰ غرفه با رویکرد سلامت و گردشگری سلامت از امروز به مدت ۴ روز میزبان بازدیدکنندگان می باشد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×