» آرشیو » استاندار فارس در افتتاح نمایشگاه نوشت افزار ایرانی: اقدامات فرهنگی، زیرساختی و ارزشمندتر از کارهای عمرانی است
آرشیو - شهرستان
کد خبر:10219 | ۳ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۲۷

استاندار فارس در افتتاح نمایشگاه نوشت افزار ایرانی: اقدامات فرهنگی، زیرساختی و ارزشمندتر از کارهای عمرانی است

پرتو جنوب

استاندار فارس در افتتاح نمایشگاه نوشت افزار ایرانی در مجتمع تجاری فخرآباد شیراز در محل دروازه کازرون گفت: قطعا ارزش برخی کارهای فرهنگی از فعالیت ها و کارهای عمرانی هم بالاتر است چرا که زیرساخت های اصلی ما زیرساخت های فرهنگی است و اقدامات عمرانی در پی آن ایجاد خواهد شد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس، دکتر محمدهادی ایمانیه، جمعه در دومین روز از هفته دولت در حاشیه افتتاح دومین نمایشگاه نوشت افزار ایرانی در شیراز، این نمایشگاه را از جمله کارهای فرهنگی ارزشمند دانست و افزود: استادان دانشگاه، مهندسان و پزشکانی که از همان ابتدا از نظر اعتقادی و هویت ملی و دینی باورمند شده و اعتقادات قوی تر و عمیق تری داشته باشند قطعا برای عمران، آبادی و توسعه کشور خودشان بیشتر تلاش خواهند کرد.
استاندار فارس اظهار کرد: هر اقدام جدی عمرانی و توسعه‌ای که در کشور ما ایجاد شده به دست کسانی بوده که اعتقادات به کشور و دین خود داشته‌اند.
دکتر ایمانیه، ضمن تشکر از برگزار کنندگان این نمایشگاه و دستگاه هایی که حامی برگزاری نمایشگاه بودند افزود: سال گذشته نیز شاهد برگزاری این نمایشگاه بودیم که مورد استقبال مردم استان و به ویژه شیراز نیز قرار گرفت.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه کودکان و نوجوانان بیشترین ارتباط را با نوشت افزار دارند توجه به این مبحث بسیار اهمیت دارد چرا که آنچه در ذهن آنها شکل می گیرد تا پایان عمر ماندگار خواهد بود و اگر یک اتفاق ناخوشایند در ذهن آنها شکل گیرد مدیریت و کنترل آن برای خانواده ها دشوار خواهد شد.
استاندار فارس گفت: هم در مباحث فرهنگی و هم شکل گیری خانواده و استحکام خانواده و آنچه که ما از نظر عقیدتی به آن اعتقاد داریم اهمیت ویژه دارد.
دکتر ایمانیه اظهار کرد: از برگزار کنندگان این نمایشگاه تقاضا کردیم که آن را به یک نمایشگاه دائمی تبدیل کنند و چنانچه برگزار کنندگان نمایشگاه تمایل داشته باشند که این نمایشگاه را در سایر شهرستان های استان نیز برپا کنند مدیران شهرستانی با آنها همکاری خواهند کرد.
وی افزود: همچنین انتظار است تولید قسمتی از نوشت افزارهای ایرانی اسلامی در این استان انجام شود و ما قطعا از این صنایع حمایت خواهیم کرد.
خاطرنشان می سازد این نمایشگاه تا هفتم مهرماه در محل مجتمع تجاری فخرآباد واقع در دروازه کازرون برپا گردیده است.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×