» آرشیو » فروش اقساطی کالا در نمایشگاه های بین المللی فارس
آرشیو - شهرستان
کد خبر:2018 | ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۱۵

فروش اقساطی کالا در نمایشگاه های بین المللی فارس

پرتو جنوب

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس از آغاز به کار نمایشگاه کیف، کفش، چرم و ملزومات جهیزیه در شیراز خبر داد.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس، مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس گفت: سیزدهمین نمایشگاه تخصصی ملزومات جهیزیه و تدارکات ازدواج، هفتمین نمایشگاه لیزینگ و فروش اقساطی کالا به همراه دومین نمایشگاه کیف، کفش و چرم شیراز  آغاز به کار کرد.
دکتر نهاوندی افزود: بیش از ۱۱۵ شرکت از استان های فارس، تهران، اصفهان، آذربایجان شرقی،خراسان رضوی، همدان، زنجان و استان اردبیل در این نمایشگاه حضور دارند.

او با بیان اینکه این عناوین نمایشگاهی در مساحتی افزون بر ۱۰ هزار متر مربع برپا شده است،گفت: حدود ۲۰ درصد مشارکت کنندگان بومی استان فارس و بقیه از استان های دیگر کشور تولیدات خود را به معرض دید عموم گذاشته اند.

دکتر نهاوندی ادامه داد: این نمایشگاه ها فرصت مناسبی برای معرفی دستاوردها، ظرفیت ها و توانمندی های تولیدکنندگان فعال در این حوزه ها می باشد.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس اضافه کرد: با توجه به عناوین؛ و حضور شرکت هایی با شرایط فروش اقساطی، این نمایشگاه فرصت خوبی برای بازدید و بهره مندی خانواده ها و خرید اقلام مختلف از سوی شهروندان است.

دکتر نهاوندی بیان کرد: علاقه مندان تا روز جمعه بیست و دوم اردیبهشت ماه از ساعت ۱۷ تا ۲۲ می توانند از این نمایشگاه ها بازدید کنند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×