» آرشیو » آسفالت‌ بیش از ۴۴ هزار مترمربع معابر طی هفته نهم در شیراز
آرشیو - شهرستان
کد خبر:13555 | ۱۵ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۰۱

آسفالت‌ بیش از ۴۴ هزار مترمربع معابر طی هفته نهم در شیراز

پرتو جنوب

سخنگوی شهرداری شیراز با بیان اینکه اجرای آسفالت در یازدهمین مرحله جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز از ۱۶ مردادماه آغازشده است، گفت: در طول هفته نهم، ۴۴ هزار و ۵۳۶ مترمربع معابر مناطق این کلان‌شهر به میزان ۵ هزار و ۵۶۷ تُن آسفالت شده است.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، رضا جاویدی در خصوص آسفالت معابر سطح شهر اظهار کرد: یازدهمین گام از جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز که از روز دوشنبه ۱۶ مردادماه جاری با ۶ میلیون مترمربع آسفالت و اعتبار بالغ‌بر یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان شروع‌شده، طی برنامه دوساله انجام می‌شود.

سخنگوی شهرداری شیراز با اعلام میزان آسفالت انجام‌شده در هفته نهم از جهش عمرانی اعلام کرد: در هفته گذشته، ۴۴ هزار و ۵۳۶ مترمربع معابر مناطق این کلان‌شهر به میزان ۵ هزار و ۵۶۷ تُن آسفالت شده است.

او در ادامه به تفکیک جزئیات و مساحت معابری که لکه‌گیری، تراش و ترمیم، روکش آسفالت در معابر آسفالت قدیمی و روکش آسفالت در معابر زیرسازی شده، پرداخت.

جاویدی با بیان اینکه تراش و ترمیم آسفالت در کمربندی جنوب از پروژه‌های سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری انجام‌شده است، گفت: لکه‌گیری در سطح منطقه ۲ صورت گرفته است.

این مقام حوزه ارتباطات مدیریت شهری شیراز بیان کرد: روکش آسفالت در معابر آسفالت قدیمی در فرعی‌های خیابان عرفان‌منش در منطقه یک، فرعی‌های ذکاءالملک و کوچه ۹ جهانگردی در منطقه ۳، فرعی‌های عابدی در منطقه ۴، کوچه ۸ بلوار بهشت و خیابان یاسین ۱۲ جوادیه در منطقه ۶، فرعی‌های خیابان شریف‌آباد در منطقه ۷ و فرعی‌های پدونک در منطقه ۱۱ انجام‌گرفته است.

روکش آسفالت در معابر زیرسازی شده در محدوده دروازه قرآن در منطقه ۳، کوچه ۳۴.۱۰ ابوذر غفاری و مرمت کوچه‌های ۱۴ خیابان لاله ، ۶۳ بولوار رحمت، ۱ و ۶ بولوار نواب صفوی و ۱۶ فاضل در منطقه ۵، مرمت خیابان تختی در منطقه ۸ بولوار پرتو در منطقه ۹، بولوار جمهوری گویم از پروژه‌های سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری و پروژه‌ معاونت فنی و عمرانی شهرداری شیراز نیز انجام شده که سخنگوی شهرداری شیراز به آن اشاره کرد.

جاویدی گفت: در یازدهمین گام جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز، تاکنون ۴۱۵ هزار و ۹۴۸ مترمربع از معابر مناطق این کلان‌شهر با میزان ۵۲ هزار و ۲۴ تُن آسفالت انجام‌گرفته است.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×