» آرشیو » آسفالت‌ بیش از ۴۴۰۰۰ مترمربع معابر طی هفته چهاردهم در شیراز
آرشیو - شهرستان
کد خبر:15545 | ۲۰ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۲۲

آسفالت‌ بیش از ۴۴۰۰۰ مترمربع معابر طی هفته چهاردهم در شیراز

پرتو جنوب

سخنگوی شهرداری شیراز با بیان اینکه اجرای آسفالت در یازدهمین مرحله جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز از ۱۶ مردادماه آغازشده است، گفت: در طول هفته چهاردهم، ۴۴ هزار و ۲۱۲ مترمربع معابر مناطق این کلان‌شهر به میزان ۵ هزار و ۵۲۷ تن آسفالت شده است.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، رضا جاویدی در خصوص آسفالت معابر سطح شهر اظهار کرد: یازدهمین گام از جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز که از روز دوشنبه ۱۶ مردادماه جاری با ۶ میلیون مترمربع آسفالت و اعتبار بالغ‌بر یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان شروع‌شده، طی برنامه دوساله انجام می‌شود.

سخنگوی شهرداری شیراز با اعلام میزان آسفالت انجام‌شده در هفته چهاردهم از جهش عمرانی اعلام کرد: در هفته گذشته، ۴۴ هزار و ۲۱۲ مترمربع معابر مناطق این کلان‌شهر به میزان ۵ هزار و ۵۲۷ تن آسفالت شده است.

او در ادامه به تفکیک جزئیات و مساحت معابری که لکه‌گیری، تراش و ترمیم، روکش آسفالت در معابر آسفالت قدیمی و روکش آسفالت در معابر زیرسازی شده، پرداخت و گفت: تراش و ترمیم در کمربندی جنوب از پروژه‌های عمرانی سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز و لکه‌گیری آسفالت در سطوح مناطق ۱، ۲، ۶، ۷، ۸ و ۱۱ صورت گرفته است.

این مقام حوزه ارتباطات مدیریت شهری شیراز بیان کرد: روکش آسفالت در معابر آسفالت قدیمی در کوچه ۸ بولوار پارسیان شمالی و فرعی‌های بولوار تلاش شرقی در منطقه ۳، خیابان همایون و کوچه ۱۰ گلشن در منطقه ۴، بولوار شهید شفیعی و فرعی‌های کوچه ۳ فجر شرقی و کوچه توحیدی راد در منطقه ۹، فرعی‌های شهرک بزین در منطقه ۱۰ و باند شرقی بولوار دکتر شریعتی و خیابان پاییز از پروژه‌های سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز انجام‌گرفته است.

روکش آسفالت در معابر زیرسازی شده در خیابان شهید کشوری در منطقه ۵ و بولوار شهید شفیعی در منطقه ۹، نیز انجام‌شده که سخنگوی شهرداری شیراز به آن اشاره کرد.

جاویدی گفت: طی ۱۴ هفته سپری‌شده از آغاز جهش آسفالت، در یازدهمین گام جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز، تاکنون ۶۸۶ هزار و ۶۹۷ مترمربع از معابر مناطق این کلان‌شهر با میزان ۸۶ هزار و ۱۵۶ تُن آسفالت انجام‌گرفته است.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×