» آرشیو » آسفالت‌ بیش از ۴۳۰۰۰ مترمربع معابر طی هفته یازدهم در شیراز
آرشیو - شهرستان
کد خبر:14580 | ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۲

آسفالت‌ بیش از ۴۳۰۰۰ مترمربع معابر طی هفته یازدهم در شیراز

پرتو جنوب

سخنگوی شهرداری شیراز با بیان اینکه اجرای آسفالت در یازدهمین مرحله جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز از ۱۶ مردادماه آغازشده است، گفت: در طول هفته یازدهم، ۴۳ هزار و ۷۹۳ مترمربع معابر مناطق این کلان‌شهر به میزان ۵ هزار و ۷۶۲ تن آسفالت شده است.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، رضا جاویدی در خصوص آسفالت معابر سطح شهر اظهار کرد: یازدهمین گام از جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز که از روز دوشنبه ۱۶ مردادماه جاری با ۶ میلیون مترمربع آسفالت و اعتبار بالغ‌بر یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان شروع‌شده، طی برنامه دوساله انجام می‌شود.

سخنگوی شهرداری شیراز با اعلام میزان آسفالت انجام‌شده در هفته یازدهم از جهش عمرانی اعلام کرد: در هفته گذشته، ۷۶۲ مترمربع معابر مناطق این کلان‌شهر به میزان ۵ هزار و ۷۶۲ تُن آسفالت شده است.

او در ادامه به تفکیک جزئیات و مساحت معابری که لکه‌گیری، تراش و ترمیم، روکش آسفالت در معابر آسفالت قدیمی و روکش آسفالت در معابر زیرسازی شده، پرداخت.

جاویدی با بیان اینکه تراش و ترمیم آسفالت در کمربندی جنوب از پروژه‌های سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری انجام‌شده است، گفت: لکه‌گیری آسفالت در سطح منطقه ۲ صورت گرفته است.

این مقام حوزه ارتباطات مدیریت شهری شیراز بیان کرد: روکش آسفالت در معابر آسفالت قدیمی در خیابان متین غربی در منطقه ۱ و فرعی‌های خیابان معزی در منطقه ۳ و فرعی‌های خیابان گلبرگ و فتح المبین در منطقه ۴ و کوچه ۲۶ مسلم در منطقه ۵ و متین غربی در منطقه ۶ و خیابان سهل‌آباد و فرعی‌های شریف‌آباد در منطقه ۷ و کوچه ۳ فجر شرقی و فرعی‌های آن در منطقه ۹ و باند شرقی بولوار دکتر شریعتی از پروژه‌های سازمان عمران و بازآفرینی فضای شهری انجام‌گرفته است.

روکش آسفالت در معابر زیرسازی شده در محدوده فرعی‌های خیابان محراب در منطقه ۲ و خیابان ستایش و فرعی‌های آن در منطقه ۱۰ و بولوار جمهوری گویم از پروژه‌های سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری و پروژه‌ عمرانی معاونت فنی و عمرانی شهرداری شیراز نیز انجام‌شده که سخنگوی شهرداری شیراز به آن اشاره کرد.

سخنگوی شهرداری شیراز گفت: طی ۱۱ هفته سپری‌شده از آغاز جهش آسفالت، در یازدهمین گام جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز، تاکنون ۵۴۶ هزار و ۳۴۱ مترمربع از معابر مناطق این کلان‌شهر با میزان ۶۸ هزار و ۶۱۱ تُن آسفالت انجام‌گرفته است.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×