» آرشیو » قاتل شرور در درگیری با پلیس به هلاکت رسید
آرشیو - حوادث
کد خبر:12737 | ۵ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۰۹

قاتل شرور در درگیری با پلیس به هلاکت رسید

پرتو جنوب

 کشف یک قبضه اسلحه کلاش و مقداری مهمات از مخفیگاه متهم

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: قاتلی که ۶ روز پیش یک شهروند را در شهرستان کوار به قتل رسانده بود در درگیری متقابل با پلیس به هلاکت رسید‌.
به گزارش پرتو جنوب، سردار رهام بخش حبیبی در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس، بیان کرد: در پی انتشار خبری در فضای مجازی مبنی بر وقوع یک فقره قتل در یکی از مراکز تجاری شهرستان کوار در سی ام شهریورماه سال جاری و متواری شدن قاتل، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی در بررسی های اولیه مطلع شدند که قاتل به دلیل اختلافات شخصی با تهیه یک قبضه اسلحه کلاش به یک مراکز تجاری مراجعه و پسر عموی ۴۲ ساله خود را به قتل و متواری می شود.
سردار حبیبی ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی استان و شهرستان کوار به همراه کارکنان یگان تکاوری با اقدامات فنی و تخصصی مخفیگاه قاتل ۳۲ ساله را در اطراف کوه های این شهرستان شناسایی کردند و سریعا به محل مورد نظر اعزام شدند.
فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: شرور قاتل که مسلح به اسلحه کلاش بود با مشاهده پلیس اقدام به تیراندازی به سمت ماموران کرد و پس از بی اعتنایی به هشدارهای پلیس و ۲۰ دقیقه درگیری متقابل و عدم تسلیم شدن، با شلیک پلیس به هلاکت رسید.
این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه قاتل یک قبضه اسلحه کلاش و دو تیغه خشاب و مقداری مهمات مربوطه کشف شد، به افراد هنجار شکن هشدار داد که پلیس با کسانی که بخواهند باعث اخلال در نظم و امنیت استان شوند برابر قانون به شدت و بدون اغماض با آنان برخورد می کند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×