» آرشیو » نشست مشترک هیات اجرایی و هیات نظارت و بازرسی کمیته اجرایی انتخابات شهرستان کازرون
آرشیو - شهرستان
کد خبر:14734 | ۳ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۴۲

نشست مشترک هیات اجرایی و هیات نظارت و بازرسی کمیته اجرایی انتخابات شهرستان کازرون

پرتو جنوب

جلسه مشترک هیات های اجرایی و دفتر بازرسی و نظارت انتخابات شهرستان کازرون برگزار شد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان کازرون؛ جلسه مشترک هیات اجرایی و هیات نظارت و بازرسی کمیته اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به منظور هماهنگی لازم جهت تجهیز و حسن برگزاری انتخابات در شعب اخذ رای به ریاست محمدعلی بخرد فرماندار ویژه شهرستان و با حضور قائم مقام دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان فارس و دیگر اعضای جلسه درسالن جلسات فرمانداری کازرون برگزار شد.

محمدعلی بخرد فرماندار ویژه شهرستان کازرون با اشاره به رعایت اصل بیطرفی اعضای هیات نظارت و هیات اجرایی انتخابات با تاکید بر رعایت قانون و مقررات مرتبط با انتخابات در تمامی فرآیندهای پیش رو اظهار داشت: هیئت های اجرایی بایستی با هماهنگی و انجام درست وظایف محوله و تجهیز شعبات اخذ رای، نقش موثر خود را در بزرگترین و مهم ترین رخداد کشور ایفا نمایند.
فرماندار کازرون گفت: برگزاری انتخابات سالم و در کمال امانت داری، اولویت اصلی است. امیدواریم با تعامل برگزارکنندگان، شاهد حضور پرشور مردم شهرستان کازرون در انتخابات پیش رو باشیم.

وی صیانت از آرای مردم را مهم ترین وظیفه عوامل اجرایی انتخابات دانست و گفت: عوامل اجرایی انتخابات، امین مردم در حفظ و صیانت از آراء می باشند.

در ادامه جلسه هریک از حاضرین دیدگاه ها و نظرات خود را پیرامون افزایش یا کاهش شعبات اخذ رای بیان نمودند.

در پایان مقرر شد اعضای هیات اجرایی نسبت به بررسی محل شعب و بازدید از آن به صورت میدانی اقدام و در جلسه آتی نظرات خود را ارائه نمایند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×