» آرشیو » تاکید رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز بر حمایت از برنامه های ورزش نابینایان و کم بینایان
آرشیو - ورزشی
کد خبر:955 | ۳۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۰۸

تاکید رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز بر حمایت از برنامه های ورزش نابینایان و کم بینایان

پرتو جنوب

در دیدار رئیس و هیئت رئیسه هیئت ورزش های نابینایان و کم بینایان استان فارس با رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز بر اهتمام جدی این اداره از ویژه برنامه های ورزشی نابینایان و کم بینایان استان تاکید شد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از کمیته روابط عمومی هیئت ورزش های نابینایان و کم بینایان استان فارس، در این دیدار که هادی عیدی پور رئیس هیئت ورزش های نابینایان و کم بینایان شهرستان شیراز و پادبان دبیر این هیئت نیز حضور داشتند، برنامه های ورزشی، فرهنگی و عمرانی هیئت ورزش های نابینایان و کم بینایان مورد بررسی قرار گرفت.
رئیس هیئت ورزش های نابینایان و کم بینایان استان فارس در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از فعالیت هیئت در سال گذشته به کسب عناوین مختلف و مدال های رنگارنگ ورزشکاران نابینا و کم بینا اشاره کرد و گفت: مجموع تلاش هایی که صورت گرفته و انگیزه هایی که در ورزشکاران ایجاد شد باعث شد این عزیزان در ۶ ماه گذشته به اندازه بیش از چهار سال پیش از این به موفقیت ها و مدال های مختلف دست پیدا کنند.
جواد مرادپور ادامه این روند و ارتقای جایگاه ورزش فارس را مستلزم همراهی، همفکری و همدلی مسئولین ورزش و ورزشکاران عنوان کرد و افزود: با توجه به برنامه ریزی هایی که در هیئت صورت گرفته مطمئنا امسال و سال های آتی نیز شاهد درخشش ورزشکارانمان در سطح کشور و آسیا و جهان خواهیم بود.
مرادپور از استعدادیابی، پرداختن به آموزش حرفه ای و فراهم کردن زمینه مساعد برای ورزش به عنوان محرکی برای ایجاد انگیزه بیشتر در ورزشکاران و همچنین کشف استعدادهای جدید به عنوان راههای رسیدن به موفقیت هیئت در انجام رسالت خود نام برد و از اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز نیز خواست در این زمینه با همکاری نزدیک با هیئت ورزش های نابینایان و کم بینایان استان فارس در تحقق اهداف عالی جامعه ورزش همراهی و همکاری کنند.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز نیز در این دیدار با تاکید بر حمایت از برنامه های هیئت ورزش نابینایان و کم بینایان استان فارس، خدمت به روشندلان را یک موهبت الهی دانست.
عبدالرحیم خداجو اظهار داشت: هر قدمی بتوانیم برای عزیزان روشندل برداریم چرا که این عزیزان شایستگی های خیلی بالایی دارند و من همواره در مسئولیت های مختلف با آن ها زندگی کرده ام و در عرصه های رقابت ها برای دیار خود افتخارآفرینی کردند.
وی تاکید کرد: یکدلی و همدلی و در کنار هم بودن این ورزشکاران عزیز باعث شد که خوش بدرخشند و در مسابقات صاحب عنوان شوند.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز وعده داد در جهت حمایت از پیشرفت امور عمرانی، همکاری در برگزاری مسابقات و اردوهای ورزشکاران شهرستانی، استانی و کشوری و برنامه ریزی و همکاری در راستای شناخت استعدادها و گسترش ورزش نابینایان و کم بینایان با هیئت استان فارس و شهرستان شیراز همراهی نماید.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×