» آرشیو » بازدید مدیریت شهری شیراز از پروژه در آستانه افتتاح پردیس سینمایی استاد امین تارخ
آرشیو - شهرستان
کد خبر:13865 | ۱۹ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۱۸

بازدید مدیریت شهری شیراز از پروژه در آستانه افتتاح پردیس سینمایی استاد امین تارخ

پرتو جنوب

در بازدید مدیریت شهری شیراز از پروژه در آستانه افتتاح پردیس سینمایی استاد امین تارخ که طی سفر ریاست جمهوری و هیئت دولت به فارس بهره‌برداری می‌شود، برافزوده شدن یک‌هزار صندلی به سرانه فرهنگی شیراز تأکید شد.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، مدیریت شهری شیراز از پروژه پردیس سینمایی استاد امین تارخ که طی سفر ریاست جمهوری و هیئت دولت به فارس بهره‌برداری می‌شود، بازدید نهایی کرد.

شهردار کلان‌شهر شیراز در این بازدید که سید ابراهیم حسینی رئیس شورای اسلامی شهر، علیرضا اسکندری رئیس کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی و جمعی از معاونین و مدیران شهرداری و پیمانکار پروژه حضور داشتند، اظهار کرد: در ساخت این پردیس سینمایی که دارای ۵ سالن سینما، یک سینمای روباز و یک آمفی‌تئاتر است، از بهترین مصالح استفاده شده است.

محمدحسن اسدی عنوان کرد: با بهره‌برداری از این پردیس سینمایی با حضور هیئت دولت، یک هزار صندلی سینما به سرانه فرهنگی شهر شیراز افزوده می‌شود.

او‌ با اشاره به بازدید مسؤولان مختلف کشوری ازجمله مقاماتی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: چنین پردیس سینمایی در جنوب کشور کم‌نظیر است و مقامات کشوری از این پروژه قدردانی کردند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×