» آرشیو » استخدام ۱۱۸ نفر از طریق آزمون در سازمان پزشکی قانونی کشور
آرشیو - اجتماعی
کد خبر:642 | ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۵

استخدام ۱۱۸ نفر از طریق آزمون در سازمان پزشکی قانونی کشور

پرتو جنوب

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان پزشکی قانونی کشور از استخدام ۱۱۸ نفر در پزشکی قانونی از طریق آزمون استخدامی امسال در پست‌های مورد نیاز سازمان پزشکی قانونی خبر داد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، رضا حاج منوچهری معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان پزشکی قانونی گفت: در دهمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی، مجوز استخدام ۱۱۸ نفر به پزشکی قانونی داده شده است تا در قالب برگزاری این آزمون تعدادی از نیرو‌های مورد نیاز خود را تأمین کند.

وی افزود: مشاغل و پست‌های در نظر گرفته شده برای این آزمون مطابق نیاز و اولویت‌های سازمان تعیین شده که عمدتا شامل پست‌های فنی و تخصصی است و با به کارگیری این افراد بخشی از مشکلات سازمان در حوزه نیروی انسانی مرتفع خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان با اشاره به کمبود نیروی انسانی در سازمان اظهار داشت: سازمان پزشکی قانونی به ویژه در بخش‌های فنی و تخصصی با کمبود نیرو مواجه است، هر چند طی سال‌های اخیر با مجوز‌های داده شده موفق به جذب و به کارگیری نیرو‌های جدید شده، اما همچنان بیش از ۶۰ درصد از پست‌های سازمان بلاتصدی است که امیدواریم با اخذ مجوز‌های جدید بتوانیم این کمبود‌ها را جبران کنیم.

حاج منوچهری در خصوص زمان برگزاری آزمون استخدامی امسال خاطرنشان کرد: تاریخ برگزاری آزمون توسط جهاد دانشگاهی اعلام خواهد شد و علاقه مندان می‌توانند مطابق با زمان بندی اعلام شده با مراجعه به سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی برای ثبت نام در این آزمون اقدام کنند.

به گفته وی در آزمون استخدامی سال جاری مشاغلی همچون پزشک متخصص و عمومی، کارشناس امور آزمایشگاه، حسابدار، کارشناس امور مالی، متصدی امور دفتری، کارشناس تجهیزات پزشکی، کارشناس فناوری اطلاعات، مأمور سالن تشریح و. در پزشکی قانونی پذیرش خواهند شد.

برای دریافت جزئیات بیشتر در خصوص مشاغل و پست‌های مورد پذیرش و نیز دریافت دفترچه راهنما و ثبت نام به سامانه جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir مراجعه کنید.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×