» آرشیو » پزشک قلابی دستگیر شد
آرشیو - حوادث
کد خبر:1492 | ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۳۷

پزشک قلابی دستگیر شد

پرتو جنوب

فرمانده انتظامی داراب در استان فارس، از شناسایی و دستگیری پزشک قلابی که به عنوان پزشک طب سنتی، بدون داشتن مجوز قانونی اقدام به فعالیت‌های درمانی می‌کرد، در این شهرستان خبر داد.
به گزارش پرتو جنوب، سرهنگ علیرضا نوشاد در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی با معرفی خود به عنوان پزشک طب سنتی اقدام به مداوای بیماران مراجعه کننده و تجویز دارو برای آنها به صورت غیرقانونی می‌کند که بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه ماموران با انجام تحقیقات میدانی به یکسری سرنخ‌هایی در این خصوص دست یافتند، افزود: متهم به مراجعین خود اینگونه اظهار داشته که شما مبتلا به بیماری عفونی یا صعب العلاج می‌باشید و با دریافت مبالغ هنگفت اقدام به تجویز داروی تقلبی و یا عمل جراحی در منزل خود می‌کرده است.
فرمانده انتظامی داراب تصریح کرد: ماموران انتظامی پس از هماهنگی قضائی در معیت کارشناس شبکه بهداشت مخفیگاه متهم که دارای مدرک سیکل بود را شناسایی و وی را در منزلش دستگیر کردند.
سرهنگ نوشاد با بیان اینکه در بازرسی از منزل متهم اقلام زیادی داروهای تقلبی و غیرمجاز کشف شد، گفت: پزشک قلابی پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و سپس روانه زندان شد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×