» آرشیو » بهره مندی ۶ هزار بهره بردار از جایگاه سوخت شرکت شهید مطهری شوراب ارسنجان
آرشیو - شهرستان
کد خبر:11176 | ۱۴ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۳۲

بهره مندی ۶ هزار بهره بردار از جایگاه سوخت شرکت شهید مطهری شوراب ارسنجان

پرتو جنوب

مدیر سازمان تعاون روستایی استان فارس گفت: با افتتاح پروژه جایگاه نفتی (پمپ بنزین) شرکت تعاونی روستایی شهید مطهری شوراب ارسنجان در هفته دولت، بالغ بر ۶ هزار نفر از امکانات این طرح بهره مند شدند.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی سازمان تعاون روستایی استان فارس؛ سیدکاظم موسوی گفت: در هفتمین روز از هفته دولت و با حضور نماینده مردم مرودشت، پاسارگاد و ارسنجان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی جایگاه سوخت شرکت تعاونی روستایی شهید مطهری شوراب شهرستان ارسنجان با مساحت ۲هزار و ۸۳۰ متر مربع و با اعتباری بالغ بر یکصد میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

وی خاطر نشان کرد: اعتبار مورد نیاز برای ساخت این جایگاه با ظرفیت ۴۸ هزار لیتر بنزین و ۴۸ هزار لیتر نفت گاز از محل منابع داخلی شرکت و با مشارکت بخش خصوصی تامین شده است.

موسوی افزود: منطقه شوراب از مناطق کم برخوردار استان فارس بوده که نزدیک ترین جایگاه به این منطقه حداقل ۳۰ کیلومتر فاصله دارد و ایجاد این جایگاه از اقدامات محرومیت زادایی دولت سیزدهم و در راستای توسعه روستایی می باشد که حداقل ۱۵ روستا از خدمات این جایگاه بهره مند خواهند شد.

گفتنی است: ساخت این پروژه از بهمن ماه ۱۴۰۰ آغاز و در هفته دولت ۱۴۰۲ به بهره برداری رسید که با بهره برداری از این پروژه برای تعداد ۸نفر بصورت مستقیم و ۳۰  نفر بطور غیر مستقیم ایجاد شغل شده است.

.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×