» آرشیو » موافقت رئیس جمهور با پیشنهاد استاندار فارس
آرشیو - شهرستان
کد خبر:11228 | ۱۴ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۱

موافقت رئیس جمهور با پیشنهاد استاندار فارس

پرتو جنوب

سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور با پیشنهاد دکتر محمد هادی ایمانیه استاندار فارس مبنی بر اهدای یک قطعه زمین به فرزاد بادپا که در جریان حادثه تروریستی ۲۲ مردادماه امسال در حرم مطهر شاهچراغ (ع) فرد تروریست را زمین گیر کرد، موافقت نمود.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس، استاندار فارس در نامه ای خطاب به رئیس جمهور کشورمان با اشاره به دلاورمردی و فداکاری فرزاد بادپا که با توسل به ائمه اطهار (ع) و تحت عنایات الهی موفق به ناکام گذاشتن اهداف پلید تروریست های کوردل در آن حادثه تروریستی شد گفت: بر همین اساس و به منظور تقدیر و الگوسازی از مجاهدت ایشان، از آنجا که نامبرده فاقد منزل مسکونی است، مستدعی است در صورت صلاحدید دستور فرمایید تا یک قطعه زمین در شهر شیراز جهت احداث واحد مسکونی به صورت خارج از نوبت و رایگان به ایشان واگذار شود.
به دنبال تقاضای استاندار فارس،  رئیس جمهور در نامه ای خطاب به وزیر راه و شهرسازی ضمن اعلام موافقت خود با پیشنهاد استاندار فارس مبنی بر واگذاری زمین به فرزاد بادپا، خواستار انجام اقدامات لازم در این زمینه می شود.
به دنبال موافقت رئیس جمهور با پیشنهاد مطرح شده، استاندار فارس به مدیر کل راه و شهرسازی فارس ماموریت داد که ظرف مدت دو هفته نسبت به تامین و واگذاری یک قطعه زمین بصورت رایگان به آقای بادپا اقدام نمایند.
فرزاد بادپا خادم حرم شاهچراغ (ع) در ۲۲ مرداد ماه و پس از حمله تروریستی به حرم احمد بن موسی(ع) توانست با فداکاری نیروی داعشی را پس از آنکه مسیر تروریست بر اثر تیراندازی نیروهای امنیتی سپاه تغییر کرد، زمین گیر کند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×