» آرشیو » کارخانه آسفالت شهرداری کازرون وارد خط تولید شد
آرشیو - شهرستان
کد خبر:3032 | ۶ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۵:۲۹

کارخانه آسفالت شهرداری کازرون وارد خط تولید شد

پرتو جنوب

پس از پیگیری های صورت گرفته توسط اعضای شورای شهر و شهردار کازرون، سرانجام کارخانه آسفالت شهرداری وارد خط تولید شد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی شهرداری کازرون؛ در بازدید شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر از کارخانه آسفالت شهرداری، این کارخانه وارد خط تولید شد.
شهردار کازرون در حاشیه این بازدید، کارخانه آسفالت را جزو پروژه های مهم این شهرداری در راستای درآمد پایدار عنوان کرد و گفت: با راه‌اندازی کارخانه آسفالت، شهرداری کازرون در تامین آسفالت مورد نیاز خودکفا خواهد شد.
مهندس رضا نوذری افزود: خرید آسفالت از بخش خصوصی برای شهرداری هزینه زیادی را در پی داشت که خوشبختانه سال گذشته با حمایت اعضای شورای اسلامی شهر توانستیم مجوز احداث این کارخانه را اخذ نماییم.
وی تصریح کرد: برای احداث این کارخانه، بالغ بر سه میلیارد تومان هزینه شده و  قادر است ١٢٠ تن آسفالت در ساعت تولید کند.
شهردار کازرون ادامه داد: با توجه به فرسودگی معابر سطح شهر و نیاز به خرید آسفالت با احداث و راه اندازی کارخانه آسفالت ضمن تأمین آسفالت مورد نیاز شهر، با فروش آسفالت مازاد به شهرهای همجوار می تواند منبعی برای درآمد پایدار شهرداری باشد.
شهردار کازرون آسفالت معابر را یکی از مهم‌ترین مطالبات شهروندان اعلام کرد و گفت: طبق برنامه ریزی و بر اساس اولویت بندی آسفالت معابر ادامه خواهد داشت و مجموعه شهرداری تمام تلاش خود را انجام خواهد داد تا با بهسازی و ارتقای کیفیت آسفالت معابر و خیابان‌های سطح شهر ضمن جلب رضایت شهروندان به استاندارد های لازم در این زمینه برسیم.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×