» آرشیو » کاهش ۱۸ درصدی تخفیف عوارض شهرداری شیراز از ۸ مهرماه تا ۷ آبان‌
آرشیو - شهرستان
کد خبر:12992 | ۹ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۱

کاهش ۱۸ درصدی تخفیف عوارض شهرداری شیراز از ۸ مهرماه تا ۷ آبان‌

پرتو جنوب

حمیدرضا اسماعیلی، معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز اعلام کرد: طرح پلکانی کاهش عوارض ۱۸درصدی شهرداری از شنبه ۸ مهرماه آغاز شده و تا پایان وقت اداری روز یکشنبه ۷ آبان‌ماه سال جاری ادامه دارد.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، حمیدرضا اسماعیلی بیان کرد: این طرح پلکانی تا پایان سال ادامه خواهد داشت و برای کسانی است که به صورت نقدی عوارض شغلی، ساختمانی و بهای خدمات شهرداری (شغلی و پسماند) را پرداخت نمایند، هر ماه این تخفیفات به صورت پلکانی کاهش پیدا می کند.

وی همچنین یادآور شد: مودیانی که تاکنون‌ نسبت به پرداخت نقدی عوارض ساختمانی و بهای خدمات شهرداری (شغلی و پسماند) خود اقدام نکرده‌اند، می‌توانند برابر مصوبه شورای اسلامی شهر شیراز تا پایان روز یکشنبه ۷ آبان‌ماه، از فرصت ایجاد شده استفاده نمایند.

همچنین شهروندان گرامی می‌توانند برای اطلاع بیشتر از دوره‌های طرح پلکانی و نحوه پرداخت این عوارض به درگاه الکترونیکی شهرداری شیراز به نشانی shiraz.ir مراجعه کنند.

بنا به اظهار معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز؛ با توزیع قبوض عوارض سالانه نوسازی در سطح شهر، مالکین گرامی می‌توانند برای پرداخت عوارض نوسازی ملک خود، با مراجعه به مناطق یازده‌گانه شهرداری، یا با ورود به سامانه خدمات اینترنتی یکپارچه شهرسازی شهرداری شیراز به نشانی eshahr.shiraz.ir و همچنین با ورود به درگاه خدمات هوشمند سرو شیراز به نشانی sarv.shiraz.ir نسبت به پرداخت عوارض خود اقدام نمایند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×