» آرشیو » ویزیت رایگان در کلینیک سلامت باروری و جوانی جمعیت درمانگاه امام رضا(ع) شیراز
آرشیو - شهرستان
کد خبر:3216 | ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۱۲

ویزیت رایگان در کلینیک سلامت باروری و جوانی جمعیت درمانگاه امام رضا(ع) شیراز

پرتو جنوب

به مناسبت دهه کرامت، خدمات ویزیت مشاوره ای در کلینیک سلامت باروری و جوانی جمعیت درمانگاه امام رضا(ع) تا پایان خرداد به صورت رایگان ارائه می شود.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مدیرگروه آموزشی مامایی دانشگاه و مسوول این کلینیک با اعلام این خبر گفت: کلینیک سلامت باروری و جوانی جمعیت در راستای اجرای اهداف صیانت از جوانی جمعیت، با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز و با همکاری معاونت های آموزشی، بهداشتی، درمان، مدیریت مجتمع تخصصی و فوق تخصصی امام رضا(ع) و گروه مامایی دانشکده پرستاری و مامایی شیراز، سوم خرداد به مناسبت هفته ملی جمعیت، راه اندازی شد.

دکتر آذر نعمت اللهی اهداف کلی کلینیک را حفظ و ارتقای سلامت باروری زوجین در راستای فرزندآوری، در کنار ارائه مشاوره تخصصی باروری سالم به بانوان در دوران های مختلف زندگی، شامل بلوغ، جوانی تا میانسالی عنوان کرد.

او با معرفی خدمات تخصصی این کلینک در حوزه سلامت باروری از مشاوره بلوغ؛ مشاوره قبل، حین و بعد از ازدواج؛ مشاوره پیش از بارداری؛ مشاوره در جهت خوشایندسازی بارداری و زایمان؛ مشاوره سلامت نوزاد و شیردهی؛ مشاوره پیشگیری از سقط و مشاوره با رویکرد حمایتی پس از سقط های اجتناب ناپذیر خبر داد.

او گروه هدف این کلینیک را دختران نوجوان، بانوان در سنین باروری و زوجین اعلام کرد که با حضور اساتید گروه مامایی و سلامت باروری دانشگاه علوم پزشکی شیراز، به آنان مشاوره های لازم ارائه می شود.

کلینیک سلامت باروری و جوانی جمعیت در طبقه چهارم مجتمع تخصصی و فوق تخصص حضرت امام رضا(ع)، اتاق ۹ و ۱۱ پذیرای مراجعان است.

دکتر نعمت اللهی زمان فعالیت این کلینیک را در روزهای دوشنبه و سه شنبه هر هفته، از ساعت هشت تا ۱۲ اعلام کرد و گفت: به مناسبت دهه کرامت، از امروز، هشتم خرداد تا پایان خرداد، خدمات ویزیت مشاوره ای در این کلینیک، رایگان است.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×