» شهرستان » گرامیداشت هفته قوه قضاییه در شهرستان کازرون
شهرستان
کد خبر:26909 | ۴ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۴۰

گرامیداشت هفته قوه قضاییه در شهرستان کازرون

پرتو جنوب

غبارروبی و عطرافشانی قبور شهدا

به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی دادگستری کازرون؛ به مناسبت هفته قوه قضاییه، محمدحسن اتحادنژاد رییس دادگستری، صادق رحمانی دادستان عمومی و انقلاب به همراه پرسنل قضایی و اداری، روسا و پرسنل ادارات ثبت اسناد و املاک، زندان، پزشکی قانونی، شوراهای حل اختلاف، دفاتر اسناد رسمی،کانون وکلا، مرکز وکلا، موسسات داوری و کانون بسیج حقوقدانان با حضور در گلزار شهدا با نثار گل و قرائت زیارت عاشورا یاد و خاطره شهدای والا مقام را گرامی داشتند.

دیدار مسئولین دستگاه قضایی شهرستان کازرون با امام جمعه

دادستان، پرسنل دستگاه قضایی کازرون به همراه روسای ادارات و نهادهای تابعه بمناسبت هفته قوه قضائیه با حضور در دفتر امام جمعه کازرون حضور یافته و با وی دیدار و گفتگو کردند.

برگزاری میز خدمت به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضاییه

به مناسبت هفته قوه قضاییه جمعه ۱ تیرماه میز خدمت توسط دادگستری در مصلای نمازجمعه کازرون برگزار شد.

روز جمعه ۱ تیرماه ۱۴۰۳ میز خدمت در مصلای نمازجمعه کازرون با حضور رئیس دادگستری، دادستان، روسا و پرسنل ادارات و نهادهای تابعه شهرستان به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضاییه برگزار گردید.

سخنرانی رئیس دادگستری کازرون در مصلای نمازجمعه کازرون

روز جمعه ۱ تیرماه ۱۴۰۳ بمناسبت هفته قوه قضائیه رئیس دادگستری در مصلای نمازجمعه کازرون به ایراد سخنرانی پرداخت.

محمدحسن اتحادنژاد، مقام ارشد قضایی در شهرستان ضمن تشریح برنامه های دستگاه قضا، عملکرد و اقدامات صورت گرفته یکساله را بیان نمود.

بازدید مسئولان قضایی از واحدهای تولیدی شهرستان کازرون

به مناسبت هفته قوه قضائیه، مدیران دستگاه قضایی شهرستان کازرون از واحدها و کارخانه‌های تولیدی بازدید کردند.

به مناسبت هفته قوه قضائیه و در راستای تحقق شعارسال و حمایت از تولیدکنندگان در روز شنبه ۲تیرماه بازدیدی از واحدهای تولیدی شهرستان توسط مسئولان قضایی صورت گرفت.

در این بازدیدها، رفع موانع تولید و برطرف کردن مشکلات کارخانه‌ها و کارگاه‌ها بررسی گردید.

شایان ذکر است در دوره تحول و با توجه به تاکیدات رییس قوه قضاییه، دستگاه قضا در سنوات گذشته تاکنون تلاش‌های مثمرثمری در راستای احیای کارخانه‌های تعطیل شده انجام داده که این اقدامات منجر به اشتغال تعداد قابل توجهی از کارگران خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×