» آرشیو » گروگان آزاد و گروگانگیران دستگیر شدند
آرشیو - حوادث
کد خبر:7525 | ۲ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۳۶

گروگان آزاد و گروگانگیران دستگیر شدند

پرتو جنوب

فرمانده انتظامی بختگان گفت: با هوشیاری و تلاش همه جانبه تیم عملیات این شهرستان، در کمتر از ۲۴ ساعت آدم‌رباها دستگیر و گروگان ۱۷ ساله آزاد و به آغوش خانواده بازگشت.
به گزارش پرتو جنوب، سرهنگ احمد رحمانی در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره آدم‌ربایی در بیست و هفتم تیرماه سال جاری در یک سنگ‌بری در روستای “چاه سوار آقا”، بررسی موضوع در دستور کار ماموران انتظامی بختگان قرار گرفت.
وی افزود: ماموران انتظامی تحقیقات خود را آغاز و مطلع شدند که جوانی ۱۷ ساله از اتباع بیگانه توسط ۶ نفر از سرنشینان دو خودرو پراید و تیبا (۴ نفر اتباع بیگانه) به دلیل اختلافات شخصی مورد ربایش قرار گرفته شده است و به سمت شهرستان خرمبید متواری شده‌اند.
فرمانده انتظامی بختگان ادامه داد: کارآگاهان با اقدامات فنی و تخصصی محل اختفا فرد گروگان گرفته شده را شناسایی و پس از اخذ نیابت قضائی به خرمبید از توابع استان فارس اعزام و با همکاری کارکنان پلیس آگاهی آن شهرستان فرد مذکور در حالی که در یک اتاقک در اطراف زمین‌های کشاوری نگهداری می‌شد را به صورت صحیح و سالم آزاد کردند.
سرهنگ “رحمانی” تصریح کرد: کارآگاهان زبده در کمتر از ۴۸ ساعت موفق شدند در این خصوص هر ۶ نفر گروگان‌گیر را شناسایی و آنان را در مخفیگاهشان دستگیر کنند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه متهمان برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند، گفت: برخورد با هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت به صورت ویژه در دستور کار این فرماندهی است.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×