» آرشیو » مهار آتش سوزی یک مجتمع مسکونی در کازرون
آرشیو - حوادث
کد خبر:15867 | ۲۶ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۰۲

مهار آتش سوزی یک مجتمع مسکونی در کازرون

پرتو جنوب

سرپرست سازمان آتش‌نشانی کازرون از وقوع حریق در یک مجتمع مسکونی در شهر کازرون خبر داد که آتش‌نشانان با مهار آن از سرایت آتش به دیگر طبقات جلوگیری کردند.

به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کازرون، پشنگیان سرپرست سازمان که شخصاً در محل حادثه حضور داشت با اعلام این خبر گفت: این آتش سوزی شب گذشته در یک مجتمع مسکونی ۱۵ واحدی واقع در شهر کازرون در ساعت ۲۳:۴۳ رخ داد و بلافاصله ماموران ایستگاه‌های یک و دو با اعلام سامانه ۱۲۵ به محل حادثه اعزام شدند.
سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کازرون ادامه داد: بر اثر این حریق دود بسیار زیادی طبقات بالایی ساختمان را فراگرفته و شعله‌های آتش در حال سرایت به دیگر واحد های همجوار بود که آتش نشانان با توجه به وجود ساکنین زیاد در مجتمع، سریعاً اقدام به اطفاء کانون حریق کرده و سپس با استفاده از فن فشار مثبت نسبت به تخلیه دود اقدام کردند.
بنابر گفته پشنگیان، آتش نشانانی که به طبقات بالای مجتمع رفته بودند، ۳ نفر از ساکنان را که به پشت بام پناه برده بودند از ساختمان خارج کردند و از آنجا که به دلیل دودزدگی دچار مصدومیت شده بودند، توسط عوامل اورژانس حاضر در محل به مرکز درمانی اعزام شدند و در نهایت نیز عملیات پس از ایمن‌سازی محل حادثه در ساعت ۱:۳۰ بامداد امروز به پایان رسید.
پشنگیان خاطرنشان کرد: علت این حریق توسط کارشناسان در حال بررسی می باشد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×