» آرشیو » آتش زدن همسر در داراب/ دستگیری قاتل در استان قزوین
آرشیو - حوادث
کد خبر:10169 | ۲ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۴

آتش زدن همسر در داراب/ دستگیری قاتل در استان قزوین

پرتو جنوب

فرمانده انتظامی داراب از شناسایی و دستگیری قاتل متواری با تلاش همه جانبه کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان در استان قزوین خبر داد.
به گزارش پرتو جنوب، سرهنگ علیرضا نوشاد در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی کشف جسد خانمی جوان به صورت نیمه سوخته در شهریورماه سال ۹۹ در بخش فورگ شهرستان داراب، پیگیری موضوع در دستور کارآگاهان قرار گرفت.
وی افزود: در تخقیقات میدانی صورت گرفته توسط کارآگاهان پلیس مشخص شد خانمی ۲۱ ساله توسط شوهر ۳۵ ساله‌اش به روش خفه کردن به قتل رسیده و سپس جسد وی را آتش زده و قاتل بلافاصله پس از ارتکاب قتل به مکان نامعلومی متواری شده است.
فرمانده انتظامی داراب ادامه داد: ماموران با اشراف اطلاعاتی و اقدامات فنی پلیسی مخفیگاه متهم را در استان قزوین شناسایی و پس از اخذ نیابت قضایی قاتل را با همکاری پلیس آگاهی شهرستان تاکستان از توابع استان قزوین در یک عملیات ویژه پس از ۳ سال متواری بودن را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی داراب با اشاره به اینکه از مخفیگاه متهم یک قبضه اسلحه کلاش به همراه ۳۷۳ عدد فشنگ جنگی کشف شد، افزود: قاتل در بازجویی اولیه علت و انگیزه قتل را اختلافات خانوادگی عنوان کرد و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×