» آرشیو » فرمانده سپاه ناحیه ثارالله شیراز خبر داد: اجرای ۶۰۰ برنامه از ۲۹ آبان ماه تا پنجم آذر ماه سال جاری 
آرشیو - شهرستان
کد خبر:15954 | ۲۸ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۲۴

فرمانده سپاه ناحیه ثارالله شیراز خبر داد: اجرای ۶۰۰ برنامه از ۲۹ آبان ماه تا پنجم آذر ماه سال جاری 

پرتو جنوب

از آزادی زندانیان جرائم غیر عمد تا برگزاری رزمایش جهادگران فاطمی

به گزارش خبرنگار پرتو جنوب، فرمانده سپاه ناحیه ثارالله شیراز از اجرای ۶۰۰ برنامه در هفته بسیج توسط سپاه ناحیه ثارالله شیراز امسال از ۲۹ آبان ماه سال جاری تا پنجم آذر، همزمان با هفته بسیج خبر داد.

سرهنگ پاسدار مسلم محمدی افزود: این برنامه ها با مشارکت پایگاه‌های مقاومت بسیج حوزه‌های مقاومت و معاونت‌ها و در زمینه های مختلف ورزشی، فرهنگی، تربیتی، خاص جهاد تبیین و خدمات رسانی به مردم محروم پیش بینی شده است.

وی ادامه داد: همچنین در هفته بسیج امسال شاهد برگزاری رزمایش جهادگران فاطمی خواهیم بود و در قالب اردوهای جهاد سازندگی در عرصه‌های مختلف عمرانی، بهداشتی و درمانی اتفاقات بسیار خوبی خواهد افتاد.

او اظهار کرد: در موضوع رزمایش جهادگران فاطمی شاهد افتتاح پنج باب منزل محرومین خواهیم بود، آغاز آیین مرمت ۳۰ باب منزل محرومان، برگزاری ۱۷ میز خدمت در طول هفته بسیج، افتتاح پنج پروژه اقتصاد مقاومتی شامل کارگاه‌های خیاطی و عرصه‌های دیگر و افتتاح آسفالت های روستایی در بخش ارژن و خانه زنیان از دیگر برنامه‌هایی است که در هفته بسیج امسال شاهد آن خواهیم بود.

سرهنگ محمدی، با اشاره به تامین و توزیع ۶۲ سری جهیزیه بین زوج‌های کم برخوردار افزود: در هفته بسیج امسال نیز شاهد آزادسازی ۱۵ زندانی جرائم غیر عمد، توزیع بیش از ۲۰۰ بسته چادر در قالب رزمایش کمک‌های مومنانه خواهیم بود.

محمدی افزود: همچنین در هفته بسیج امسال باب‌القرآن کریم کوثر را افتتاح خواهیم کرد و شاهد برگزاری اختتامیه سی‌امین دوره مسابقات قران کریم ناحیه ثارالله در این دارالقران خواهیم بود.

سرهنگ محمدی با اشاره به اتفاقات غزه و فلسطین و کشتار کودکان فلسطینی توسط رژیم غاصب صهیونیست گفت: اسرائیل پس از طوفان‌الاقصی روحیه خود را از دست داد تا جایی که رئیس جمهور امریکا و وزرای کشورهای دیگر برای روحیه دادن به سران اسرائیل در یک صحنه جنگی در کنار آنها حاضر شدند.

وی با بیان اینکه بزرگ‌ترین پیروزی از آن مردم مظلوم فلسطین است، اظهار داشت: گرچه جنگ در سرزمین فلسطین است اما صدها هزار نفر از مردم کشورهای مختلف اروپایی و غربی با پرچم فلسطین و در حمایت از مردم غزه مشت‌های مستحکم خود را بر دهان ابرقدرت‌های دنیا زدند.

سنگر مقاومت به کشورهای مختلف دنیا صادر شده است

محمدی تاکید کرد: جبهه مقاومت و سنگر مقاومت امروز به کشورهای مختلف دنیا صادر شده است و زنان و مردان و کودکان در نقاط مختلف جهان از مردم مظلوم غزه حمایت می‌کنند‌.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×