» شهرستان » آیین اختتامیه پویش مردمی «گرما برای همه» به همت شرکت گاز استان فارس برگزار شد.
شهرستان
کد خبر:22324 | ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۵۷

آیین اختتامیه پویش مردمی «گرما برای همه» به همت شرکت گاز استان فارس برگزار شد.

پرتو جنوب

آیین اختتامیه پویش مردمی «گرما برای همه» به همت شرکت گاز استان فارس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان فارس، آیین اختتامیه پویش مردمی آموزش و فرهنگ سازی مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی و اصلاح الگوی مصرف با عنوان «گرما برای همه» با استقبال گسترده مشترکان گاز در استان پهناور فارس برگزار شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان فارس در این آیین از مصرف بهینه به عنوان مهمترین مولفه تامین انرژی پایدار نام برد.

وحید بهفر همزمانی بهار قرآن و طبیعت را فرصت مغتنمی برای آمرزش و بندگی پروردگار متعال برشمرد و اظهار داشت: در این پویش با پاسخ های ارزنده ای از سوی اهالی فرهنگمدار فارس روبرو بودیم که نشان از درک عمیق و والای آنان در مباحث حوزه انرژی و مصرف بهینه دارد.

وی از اعزام گروه های آموزشی و فرهنگی به مدارس برای فرهنگسازی و دعوت به مشارکت در این پویش خبر داد و افزود: نزدیک به ۴هزار دانش آموز با ثبت دمای منزل در پویش «گرما برای همه» مشارکت داشتند که این امر به حساسیت خانواده ها در حوزه مدیریت صرف می انجامد.

مدیرعامل شرکت گاز استان فارس با اشاره به شرکت بیش از ۹۴۰۰ نفر از بزرگسالان در این پویش گفت: از بهترین جملات تامل برانگیزی که در این پویش به ثبت رسید «گرما برای همه و سرمای برای هیچکس» بود که همگی آنها نشان از درایت والای مشترکان شرکت گاز استان فارس دارد.

وی از همراهی و همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان فارس در راستای اجرای موفقیت آمیز این پوشش قدردانی کرد و افزود: بیش از ۲۵۰هزار بازدید از تارنمای مجازی این پویش صورت گرفت که ۷۰هزار بازدید آن منحصر به فرد بود.

بهفر با تاکید بر این موضوع که رویدادها و اقدامات کوچک می تواند به پیامدهای بسیار بزرگتری منجر شوند، گفت: با راه اندازی پویش های مردمی به دنبال پیاده سازی اهدافی نظیر پایداری جریان گاز در شرایط ناترازی، عدم اعمال محدودیت برای صنایع، صیانت از سرمایه های ملی، تغییر نگرش مشترکان و حفظ محیط‌ زیست هستیم.

مدیرعامل شرکت گاز استان فارس از مشارکت گسترده اهالی فرهنگمدار فارس در پویش مردمی «گرما برای همه» قدردانی کرد و افزود: تنها با مشارکت های مردمی و مصرف بهینه می توانیم بر چالش های حوزه انرژی غلبه کنیم.

بر اساس این گزارش شایان ذکر است به شصت نفر از برگزیدگان پویش مردمی «گرما برای همه» مجموعا مبلغی معادل یک میلیارد و دویست میلیون ریال جایزه پرداخت شد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×