» سیاسی » ابر پروژه دولت؛ ارتقای اعتماد و امید مردم است 
سیاسی
کد خبر:24480 | ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۶:۴۳

ابر پروژه دولت؛ ارتقای اعتماد و امید مردم است 

پرتو جنوب

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: ابرپروژه دولت، ارتقای اعتماد مردم است و راهبرد آن ایمان و امید است و حق نداریم ناامیدی را گسترش دهیم و دشمن در تلاش است از ظرفیت رسانه علیه مردم استفاده کند و بین داشته ها مردم و خواسته ها آنان فاصله ایجاد کند و اگر در این میان ما خوب تبیین نکنیم و دشمن به هدفش می رسد.

به گزارش پایگاه خبری پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی استانداری فارس؛ اسماعیل قزل سفلی در جمع مدیران و اصحاب رسانه و مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان فارس، گفت: کار روابط عمومی ها کار سخت و طاقت فرسایی است و با امکانات کم، مجاهدت می کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس با اشاره به اینکه نقش حداقلی روابط عمومی، اطلاع رسانی است، توصیف کردن، توجیه کردن عملکرد سازمانی روابط ها جز نقش حداقلی است، گفت: نقش حداکثری این است که در تصمیم گیری ها و سیاست گذاری های سازمان خودتان نقش داشته باشید.

قزل سفلی با تاکید بر اینکه روابط عمومی آینه عملکرد سازمان است، افزود: تبیین گری، تحلیل گری و بررسی عملکردها نقش دیگر شماست که رسانه های جمعی در این راه باید کنار شما باشند و ارتباط باید به صورت دو سویه باشد.

وی گفت: روابط‌عمومی ها شان زیادی باید برای مخاطب در نظر بگیرند، در نقش حداکثری وظیفه تبیین دستاوردها و فعالیت ها را داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه در حوزه ظرفیت ها استان فارس، ظرفیت بی بدیلی در حوزه رسانه ها دارند، تاکید کرد: رسانه های فارس علاقمندند در تعامل به پیشرفت استان کمک کنند و نقد دلسوزانه دارند.

قزل سفلی گفت: اگر مدیری در یک سازمانی از این ظرفیت نخواهد استفاده کند، آن مدیر مشکل دارد و این مهم را باید قدر بدانیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس افزود: ابرپروژه دولت، ارتقای اعتماد مردم است و راهبرد آن ایمان و امید است و حق نداریم ناامیدی را گسترش دهیم و دشمن در تلاش است از ظرفیت رسانه علیه مردم استفاده کند و بین داشته ها مردم و خواسته ها آنان فاصله ایجاد کند و اگر در این میان ما خوب تبیین نکنیم و دشمن به هدفش می رسد.

وی با اشاره به اینکه امروز دشمنان امیدی به گنبد آهنین ندارند گفت: ما با موشک نقطه زن آنان را ناامید کردیم و امروز باید با نقطه زنی رسانه ای باعث عقب نشینی دشمن شویم.

قزل سفلی گفت: هرجا با مردم شفاف و صادق بودیم، مردم کمک کردند، در کرونا و جنگ مردم کمک کردند، ما مشکلات داریم مردم همراهی می کنند به شرطی که با آنان صادقانه رفتار کنیم و این مسیر را ارتقای امید آفرینی و اعتماد سازی را باید توسط روابط عمومی ها و رسانه ها شکل دهند.

وی گفت: هر فصل مدیران کل، یک نشست صمیمی گفتگو محور با رسانه ها داشته باشند و مدیران باید در این رابطه ارزیابی شوند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس افزود: الان زمین جنگ، در فضای مجازی و رسانه هست؛ بنابراین وظیفه داریم با تحلیل پیچیدگی شرایط؛ بسوی امید آفرینی حرکت کنیم.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×