» آرشیو » سردار قاسم رضایی: اشراف اطلاعاتی در مأموریت های پلیس اصل است / تأکید بر گسترش امنیت محله محور
آرشیو - حوادث
کد خبر:10141 | ۲ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۲

سردار قاسم رضایی: اشراف اطلاعاتی در مأموریت های پلیس اصل است / تأکید بر گسترش امنیت محله محور

پرتو جنوب

جانشین فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: اشراف اطلاعاتی در مأموریت های پلیس یک اصل است و باید به صورت مستمر مورد توجه قرار گیرد.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار “قاسم رضایی” در کمیسیون عملیات فرماندهی انتظامی استان فارس، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر ایران اسلامی، اظهار داشت: با مد نظر قرار دادن مصوبات قرارگاه مبارزه با قاچاق سلاح، اقدامات باید به گونه ای باشد که کسانی که در جامعه سلاح غیرمجاز دارند، احساس ناامنی کنند.
وی افزود: اشراف اطلاعاتی در مأموریت های پلیس یک اصل است و باید به صورت مستمر مورد توجه قرار گیرد.
جانشین فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران با تأکید ویژه بر گسترش و مدنظر قرار دادن امنیت محله محور در کلانتری ها و پاسگاه های انتظامی، تصریح کرد: فرماندهان و کارکنان زیرمجموعه باید ضمن حضور میدانی در محله های حوزه استحفاظی، با استفاده از ظرفیت های موجود از جمله نگهبانان محله و … نسبت به تأمین امنیت اقدام کنند.
سردار رضایی با بیان اینکه دشمنان همواره به بهانه های مختلف درصدد ایجاد ناامنی و ناهنجاری در جامعه هستند، گفت: یکی از مولفه های موثر در اقدامات کارکنان انتظامی، مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ است که می تواند منجر به بالا رفتن رضایتمندی مردم شود.
وی با بیان اینکه آموزش نقطه کلیدی در مأموریت ها و اقدامات مجموعه انتظامی است، تأکید کرد: آموزش در سطوح مختلف همواره باید مورد توجه فرماندهان و کارکنان انتظامی باشد.
جانشین فرمانده کل انتظامی کشور ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات پلیس فارس، گفت: مجموعه انتظامی استان فارس، بسیار فعال است و با مدیریت بهینه و حضور میدانی سردار حبیبی فرمانده انتظامی استان در مأموریت ها، بسیاری از خلأها و کمبودها جبران شده است.
در ابتدای این جلسه، سردار “رهام بخش حبیبی” فرمانده انتظامی استان فارس گزارشی از اقدامات و عملکرد مجموعه انتظامی استان را تشریح کرد.

 

Print Friendly, PDF & Email
  • ×