» آرشیو » اعتراف به قتل شوهر با همکاری فرزند
آرشیو - حوادث
کد خبر:12927 | ۸ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۴

اعتراف به قتل شوهر با همکاری فرزند

پرتو جنوب

فرمانده انتظامی لارستان گفت: خانمی که به دلیل اختلافات خانوادگی، با همکاری فرزندش اقدام به قتل همسر خود کرده بود، با سرعت عمل پلیس در کمتر از ۲ ساعت دستگیر شد.
به گزارش پرتو جنوب، سرهنگ سیدمحمد یوسفی در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی اعلام خبری مبنی بر وقوع فوت مشکوک مردی ۴۶ ساله در یکی از محله‌های شهرستان لارستان، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.
وی افزود: با انتقال متوفی به پزشک قانونی و اعلام خانواده مبنی بر سکته، با اشاره به اقدامات تخصصی توسط کارآگاهان پلیس آگاهی مشخص شد دارای آثار خفگی روی گردن می‌باشد.
فرمانده انتظامی لارستان افزود: با پی بردن کارآگاهان به وجود اختلاف خانوادگی فی ما بین متوفی و همسرش، فرضیه قتل توسط همسر وی قوت گرفت.
سرهنگ یوسفی در ادامه تصریح کرد: ماموران ضمن هماهنگی با مرجع قضایی و با پیگیری‌های صورت گرفته، متهمه ۴۶ ساله به همراه فرزند (پسر) ۱۶ ساله‌اش را دستگیر و به یگان انتظامی منتقل کردند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم در مواجهه با شواهد و مدارک پلیس به قتل همسرش( از طریق خفه کردن) با همکاری پسر ۱۶ ساله‌اش با انگیزه اختلافات خانوادگی اعتراف کرد، گفت: متهمین برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×