» آرشیو » اعلام محدودیت های ترافیکی راهپیمایی ۲۲ بهمن در شیراز
آرشیو - حوادث - شهرستان
کد خبر:20255 | ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۳۷

اعلام محدودیت های ترافیکی راهپیمایی ۲۲ بهمن در شیراز

پرتو جنوب

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان فارس، محدودیت های ترافیکی راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در شیراز را اعلام کرد.
به گزارش پرتو جنوب، سرهنگ “صادق سلیمی” در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس، ضمن تبریک فرا رسیدن چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بیان کرد: در راستای برگزاری هر چه باشکوهتر مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، محدودیت های ترافیکی در شهر شیراز اعمال خواهد شد.
وی گفت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته مسیر راهپیمایی در شهر شیراز از چهارراه پانزده خرداد آغاز و به میدان آزادی ختم خواهد شد و کلیه مسیرهای منتهی به مسیر راهپیمایی تا پایان مراسم راهپیمایی مسدود می باشد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از مردم خواست با خادمان خود در مجموعه انتظامی استان برای برگزاری مراسم راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن، تعامل و همکاری لازم را داشته باشند.
۱-خیابان انقلاب از تقاطع گمرک به سمت چهار راه ۱۵ خرداد
۲-خیابان قصرالدشت از تقاطع ۳۰ متری سینما سعدی به سمت چهارراه ۱۵ خرداد
۳-خیابان لطفعلی خان زند از تقاطع مشیر به سمت چهار راه ۱۵ خرداد
۴-کلیه انشعابات شرقی و غربی مشیر فاطمی از چهارراه ۱۵ خرداد تا میدان امام حسین

۵-بلوار زند از بریدگی کاخ نور تا میدان امام حسین و کلیه انشعابات شمالی این بلوار
۶-بلوار زند غربی حد فاصل تقاطع پوستچی به سمت میدان امام حسین
۷-کلیه انشعابات بلوار آزادی حد فاصل میدان آزادی تا میدان امام حسین
۸-خیابان‌های ارم،خاکشناسی، جهاد سازندگی، مشکین فام و ابریشمی و همچنین بلوار قدس حد فاصل چهار راه باغ تخت تا میدان آزادی.
۹-کنارگذرها مسیر شرق به غرب حد فاصل علی بن حمزه به سمت غرب و از مسیر غرب به شرق از بلوار چمران حد فاصل پل شهیدان شیخی به سمت شرق.
۱۰-مسیر های جایگزین: با توجه به اینکه اکثر معابر انتقال بار ترافیکی کلانشهر شیراز به صورت شرق به غرب می باشد و مسیر راهپیمایی امسال چندین شریان اصلی را قطع می نماید لذا مسیر های جایگزین جهت تردد از شرق شیراز به غرب از بلوار سرداران به سمت هفت تنان و در ادامه بلوار جمهوری و تونل کوهسار و بلوار شهید سلیمانی و برای تردد شرق به غرب در مسیر جنوبی از بلوار شهید مدرس به سمت بلوار رحمت و در ادامه کمربندی جنوب شیراز .
در پایان از کلیه مجاورین، همسایگان و کسبه محترم مسیر راهپیمایی خواهشمندیم از امروز ۲۱ بهمن‌ماه به هیچ وجه خودرو شخصی خود را در حاشیه مسیر راهپیمایی پارک نفرمایند، که همین امر کمک شایانی به مجموعه پلیس راهور استان در جهت هر چه بهتر برگزار شدن طرح ترافیکی مراسم یوم الله ۲۲ بهمن خواهد کرد.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×