» آرشیو » افتتاح اولین نمایندگی بهارنکو در خارج از استان فارس
آرشیو - اجتماعی - شهرستان
کد خبر:19871 | ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۱۹

افتتاح اولین نمایندگی بهارنکو در خارج از استان فارس

پرتو جنوب

مدیرعامل گروه موسسات مردم نهاد خانواده بهارنکو از افتتاح نمایندگی بهارنکو در استان آذربایجان غربی در دهه فجر خبر داد.

به گزارش پرتو جنوب، مدیرعامل گروه موسسات مردم نهاد خانواده بهارنکو ضمن تبریک فرا رسیدن چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: پیشرفت‌های جمهوری اسلامی از بعد انقلاب چشمگیر است و این در حالی بوده که انقلاب فرصت رسیدن به شکوفایی را برای ملت ایران به ارمغان آورد.

حمید مقامی افزود: انقلاب اسلامی، رژیم طاغوت را به نظام مردم سالار تبدیل کرد و نشان داد که حضور مردم در همه‌ مسائل به حل مشکلات می انجامد.

وی اضافه کرد: در همین نظام و حاکمیت جمهوری اسلامی بود که بهارنکو به کارهای خود وسعت داد و گامی موثر در حوزه خانواده برداشت.

مدیر عامل بهارنکو خاطر نشان کرد: در سایه این انقلاب، بهارنکو از یک موسسه مردم نهاد تبدیل به گروه موسسات و از یک نمایندگی به سی نمایندگی و از پنج نیرو به ۳۷٠ پرسنل، استاد و مشاور رسید.

مقامی در ادامه با بیان اینکه در دهه فجر امسال شاهد افتتاح دو نمایندگی دیگر از بهارنکو هستیم، گفت: یکی از این نمایندگی ها درون استانی و دیگری خارج از استان است.

وی گفت: سی و یکمین نمایندگی بهارنکو به شهرستان فسا رسید که از ابتدای اسفند ماه خدمات مشاوره ای خود را به زوجین آغاز می کند.

مدیر عامل گروه موسسات مردم نهاد خانواده بهارنکو با بیان اینکه خبر بسیار خوب دیگر اینکه با توجه به موافقت شورای توسعه دفتر امور اجتماعی استانداری فارس در کشوری شدن طرح بهارنکو، اولین نمایندگی برون استانی این گروه موسسات در استان آذربایجان غربی_ شهرستان ارومیه افتتاح خواهد کرد، گفت: در این نمایندگی نیز خدمات رسانی به زوجین از اسفند ماه صورت می پذیرد.

لازم به ذکر است که در ۲۸ ام خرداد ماه معاون بهداشت، معاون فرهنگی و مسوول نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی به منظور شناخت و آشنایی با روند کار بهارنکو جهت اجرای طرح بهارنکو در استان خود از این بهارنکو بازدید کرده بودند.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×