» شهرستان » افزایش تعداد مشترکان برق فارس به بیش از یک میلیون و پنجاه هزار مشترک
شهرستان
کد خبر:23658 | ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۲۷

افزایش تعداد مشترکان برق فارس به بیش از یک میلیون و پنجاه هزار مشترک

پرتو جنوب

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس از افزایش تعداد مشترکان برق استان فارس طی سال گذشته خبر داد و گفت: در سال ۱۴۰۲ بیش از ۲۰ هزار مشترک به تعداد مشترکان شرکت توزیع برق استان فارس اضافه شده است و در حال حاضر تعداد مشترکان به بیش از یک میلیون و پنجاه هزار مشترک رسیده است.
به گزارش پرتو جنوب به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق فارس؛ حمیدرضا کریمی فرد از اجرای موفق برنامه های مدیریت مصرف در سال گذشته خبر داد و افزود: در تابستان سال ۱۴۰۲ با همکاری کلیه مشترکان در استان فارس توانستیم با موفقیت از پیک بار عبور نموده و به میزان ۴۱۰مگاوات کاهش مصرف در زمان اوج بار شبکه را داشته باشیم.
این مقام مسئول از مشارکت بیش از ۴۳ درصد مشترکان خوش مصرف خانگی شرکت توزیع نیروی برق استان فارس در برنامه‌های اوج بار تابستان سال قبل خبر داد و بیان داشت: از مجموع ۸۴۹ هزار و۸۷۷ قبض صادر شده برای مشترکان خانگی شهرستان‌های تحت پوشش این شرکت در استان فارس در بازه زمانی اول خرداد تا ۳۱ شهریور سال قبل، ۳۷۰ هزار و ۴۱۳ قبض مشمول دریافت پاداش صرفه‌جویی شدند و ۶۳ میلیاردتومان پاداش صرفه جویی دریافت کردند.

بیشتر بخوانید:

بهره مندی ۶۶۰ خانواده استان فارسی از تخفیفات فروش انشعاب برق

وی با بیان این‌که همکاری همه مشترکان از جمله مشترکان کشاورزی، صنعتی، اداری، سایر مصارف و به ویژه مشترکان خانگی نقش قابل‌ملاحظه‌ای در حفظ پایداری شبکه سراسری برق به خصوص در ساعت اوج مصرف در تابستان گرم سال قبل داشت، ادامه داد: سال گذشته همه مشترکان خانگی حتی مشترکان پرمصرف در صورتی که مصرف برق خود را کاهش داده بودند، از پاداش ریالی بر روی قبض برق خود بهره‌مند می شدند.
کریمی فرد درخاتمه ابراز امیدواری کرد با همکاری کلیه مشترکان اعم از خانگی، تجاری، صنعتی، اداری، کشاورزی و سایر مصارف بتوانیم از پیک بار تابستان سال جاری با موفقیت عبور نماییم.

Print Friendly, PDF & Email
  • ×